PJET | 1445 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 16:30 | Kankaanpää | KJK | HC Nokia | Jalonen, Rajamäki |
TaJT | 1446 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 13:00 | Hakametsä | KOOVEE | Sport Ak | Lehtimäki, Sutinen |
RauJT | 1448 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 16:30 | Rauma TK 1 | Lukko Team | S-Kiekko | Koivunen, Rautavuori |
HMLJT | 1521 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 12:00 | Hämeenlinna PT-areena | HPK Ak | Tappara Ak | Heiskanen, Känkänen |
HJT | 1767 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 14:50 | Malmi 1 | HIFK II | HJK | Laamanen, Katavisto |
HJT | 1776 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 15:50 | Kaarela 1 | K-Kissat Ak | GrIFK | Vesanen, Felt |
HJT | 1783 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 13:50 | Hyrylä 2 | KJT Haukat Ak | Viikingit | Parkkinen, Laakso |
RauJT | 1799 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 14:00 | Rauma TK 1 | Lukko | REDS | Moisanen, Ojala, Karhu |
HJT | 1830 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 15:35 | Matinkylä II | K-Espoo | HS Riga | Österholm, Hynninen, Alamäki |
HJT | 1870 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 15:30 | Herttoniemen Jäähalli 1 | Jokerit | Sport | Antikainen, Simula, Mankinen |
TaJT | 1873 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 14:30 | Sentteri-Tampere III Sentteri D | Ilves | S-Kiekko | Silander, Niiranen, Salonen |
LaJT | 2241 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 15:10 | Laune 2 | Pelicans Ak | HAKI | Kakko, Lusi |
TaJT | 2242 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 16:30 | Kangasala | Kisa-Eagles | Uplakers | Mäkelä, Hytönen |
TaJT | 2244 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 17:00 | Sentteri-Tampere III Sentteri D | Tappara Ak | TPS Ak | Mäkiranta, Mikkola |
MJT | 2347 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 13:20 | Mikkeli | Jukurit | Team EESTI | Olkkonen, Heino, Ylönen |
OJT | 2390 | U16 SM-karsintasarja | Su | 8.9. | 14:30 | Raksila 2 | Kärpät | KalPa | Pirttijärvi, Tolonen, Sipilä |
KSJT | 2646 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 17:30 | Jyväskylä hh2 | Diskos | Hermes | Pasanen, Marttinen |
VarJT | 2648 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 15:00 | Varkaus | Warkis Sawo Hockey | Jokipojat | Kinnunen, Räisänen |
RoiJT | 2663 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 15:30 | Lappi Areena | RoKi | Hokki | Eskola, Rissanen |
KSJT | 2705 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 17:15 | Jyväskylä hh1 | JYP Ak | IPK | Hakkila, Karjalainen |
JLETK | 2720 | U16 Mestis, karsintasarja | Su | 8.9. | 14:15 | Ylivieska | RJK | Sport Pohjoinen | Saari, Männikkö |
HJT | 6412 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 17:20 | Vuosaari 1 | Viikingit | K-Vantaa | Heinonen, Semigin, Junnila |
HJT | 6419 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 14:30 | Pirkkola | K-Kissat | LeKi | Mattila, Laudan, Hellman |
RaJT | 6487 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 15:40 | Kokkola | Hermes | Hokki | Röyks, Kilpeläinen, Kivinen |
EPJT | 6489 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 16:30 | Seinäjoki | S-Kiekko | KOOVEE | Baryshev, Mukkala, Jokinen |
IETK | 6506 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 17:30 | Imatra 1 | Ketterä | K-Espoo Ch | Pulliainen, Uitti, Laverty |
FETK | 6543 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 16:00 | Forssa | FoPS | SaPKo | Koistinen, Rissanen, Lahti |
JJT | 6635 | U20 Mestis | Su | 8.9. | 14:00 | Joensuu hh2 | Jokipojat | IPK | Hiltunen, Hämäläinen, Huttunen |
TuJE | 4886 | Auroraliiga | Su | 8.9. | 16:30 | Turku | Ilves | KalPa | Oksanen, Anttila, Vukelic |
TuJE | 4887 | Auroraliiga | Su | 8.9. | 13:30 | Turku | TPS | Kärpät | Marin, Raitala, Uotila |
TuJE | 4892 | Auroraliiga | Su | 8.9. | 10:30 | Turku | HIFK | RoKi | Saarimäki, Ranki, Salo |
TuJE | 4961 | Auroraliiga | Su | 8.9. | 14:00 | Kupittaa | Kuortane | HPK | Järvinen, Silander, Partanen |
KuoJT | 7641 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 13:30 | Niirala | KalPa | K-Vantaa | Tukia, Liukkonen, Riikonen |
HJT | 7642 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 16:20 | Töölö 2 | HIFK | Jokerit | Vainonen, Heikkola, Koistinen |
OJT | 7706 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 15:15 | Raksila | Kärpät | Pelicans | Vikstedt, Rautiainen, Väisänen |
KotJET | 6261 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 16:45 | Kotka | HKKJ | HJK | Joensuu, Backman |
HJT | 6262 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 14:50 | Vuosaari 1 | Viikingit JoVi | HIFK II | Vaarama, Lönnqvist |
IETK | 6299 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 13:45 | Imatra 1 | Ketterä | Liepaja, LAT | Soloviev, Karkkonen |
HJT | 6340 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 13:20 | Kaarela 1 | K-Kissat | KJT Haukat | Piironen, Paiho |
RoiJT | 7750 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 12:30 | Lappi Areena | RoKi | HS Riga | Klytseroff, Rytilahti, Mathlin |
KSJT | 7760 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 15:30 | Jyväskylä kh | JYP Ak | K-Espoo | Knuuttila, Virtanen, Ääpälä |
HJT | 7829 | U18 SM alkusarja | Su | 8.9. | 15:50 | Tikkurila | K-Vantaa Ak | SaiPa | Mäkisalo, Hämäläinen, Simula |
LaJT | 2412 | Champions Hockey League | Su | 8.9. | 16:00 | Lahti | Pelicans | Geneve Servette HC, SUI | |
HJT | 8139 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 15:20 | Kauniainen | GrIFK | HK Zemgale | Jalonen, Ramu |
LaJT | 8165 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 12:40 | Laune 2 | Pelicans Ak | TPS Ak | Sorsa, Kinnunen |
TaJT | 8168 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 15:45 | Hakametsä | Ilves Ak | HIFK III | Silvan, Seres |
TuJE | 8192 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 16:50 | Kupittaa | TuTo Ak | HAKI | Aalto, Jokinen |
KuoJT | 1646 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 16:15 | Niirala | KalPa Ak | VTS | Lotvonen, Kuparinen |
KuoJT | 1649 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 14:20 | Lapinlahti | IPK | Jokipojat | Heinonen, Tarasmaa |
KLETK | 1650 | U18 Mestis, alkusarja | Su | 8.9. | 18:30 | Kalajoki | JHT | Hermes | Kärkinen, Suni |
TaJT | 8650 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 14:00 | Kangasala | Kisa-Eagles Sininen | HPK Oranssi | Kalliomaa, Tavi |
TaJT | 8652 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 11:30 | Kangasala | Kisa-Eagles Valkoinen | HPK Musta | Järvinen, Karjalainen |
UJET | 8712 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:30 | Uusikaupunki | UJK Blue | RNK Eetut | Sotka, Airisto |
UJET | 8713 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 13:00 | Uusikaupunki | UJK | RNK Tahto | Sotka, Airisto |
HJT | 8724 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 09:00 | Mäntsälä 2 | K-Kissat cats | Pelicans Turkoosi | Ikävalko, Erikkilä |
HyJT | 8731 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:40 | Klaukkala 2 | Kurra Musta | Pelicans Valkoinen | Jalonen, Korkiakoski |
HJT | 8756 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 10:35 | Mäntsälä 2 | K-Kissat Bears | Pelicans Turkoosi 2 | Ikävalko, Erikkilä |
HMLJT | 8835 | Harjoitusottelut U15 A 3x20 min | Su | 8.9. | 15:30 | Hämeenlinna PT-areena | HPK Valkoinen | KJT Haukat Black | Arts, Nurmi |
TaJT | 8882 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 14:00 | Nokia | HC Nokia Mustat | VG-62 | Heikkilä, Järvelin |
TaJT | 8920 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 14:45 | Valkeakoski | Kiekko-Ahma Valk. | Kisa-Eagles Sininen | Kupiainen, Ruutana |
LaJT | 8958 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 19:30 | Vierumäki 2 | Pelicans Turkoosi 2 | EVU Red | Nikolajevs, Pellikka |
LaJT | 8967 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 18:00 | Vierumäki 2 | Pelicans Turkoosi | EVU Red | Nikolajevs, Pellikka |
TaJT | 9071 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 14:00 | Mänttä | KPK | JyKi Blue | Hurme, Luhtamaa |
HJT | 9109 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:45 | Espoonlahti hh | K-Espoo EPS II | Pelicans Valkoinen | Pajunen, Wikström |
SlnETK | 40 | U12AAA | Su | 8.9. | 16:00 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kurronen, Borbély |
SlnETK | 39 | U12AA | Su | 8.9. | 15:00 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kurronen, Borbély |
SlnETK | 38 | U12AAA | Su | 8.9. | 13:50 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kostiainen, Laitinen |
SlnETK | 37 | U12AA | Su | 8.9. | 12:50 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kurronen, Laitinen |
SlnETK | 36 | U12AAA | Su | 8.9. | 11:40 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Rouhiainen, Borbély |
SlnETK | 35 | U12AA | Su | 8.9. | 10:40 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Rouhiainen, Borbély |
SlnETK | 34 | U12AAA | Su | 8.9. | 09:30 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Rouhiainen, Borbély |
SlnETK | 33 | U12AA | Su | 8.9. | 08:30 | Savonlinnan harjoitushalli | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Rouhiainen, Borbély |
SlnETK | 32 | U12AAA | Su | 8.9. | 16:30 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kostiainen, Mustonen |
SlnETK | 31 | U12AA | Su | 8.9. | 15:30 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Kostiainen, Laitinen |
SlnETK | 30 | U12AAA | Su | 8.9. | 14:20 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Karjalainen, Mustonen |
SlnETK | 29 | U12AA | Su | 8.9. | 13:20 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Karjalainen, Mustonen |
SlnETK | 28 | U12AAA | Su | 8.9. | 12:10 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Seila, Hietalahti |
SlnETK | 27 | U12AA | Su | 8.9. | 11:10 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Seila, Hietalahti |
SlnETK | 26 | U12AAA | Su | 8.9. | 10:00 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Seila, Hietalahti |
SlnETK | 25 | U12AA | Su | 8.9. | 09:00 | Savonlinna | Joukkue 1 | Joukkue 2 | Seila, Hietalahti |
LaJT | 9188 | Harjoitusottelut U14 A 3x15 min | Su | 8.9. | 14:00 | Hollola | Pelicans Musta 2 | Kurra Oranssi | Aalto, Launia |
LaJT | 9190 | Harjoitusottelut U14 A 3x15 min | Su | 8.9. | 12:30 | Hollola | Pelicans Musta | Kurra Oranssi | Aalto, Launia |
RiJET | 9404 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 15:00 | Riihimäki | Nikkarit Black | HPK Oranssi | Viitanen, Toivanen |
RiJET | 9407 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 16:30 | Riihimäki | Nikkarit Yellow | HPK Punainen | Väistö, Viitanen |
LJT | 9444 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 15:20 | Lohja | HAKI Blue | HIFK JG | Kuparinen, Nuotio |
KotJET | 9535 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 14:00 | Kotka | HKKJ White | EVU | Grönholm, Laaksonen |
TaJT | 9629 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 16:30 | Nokia | HC Nokia Ak | KJT Haukat Team | Ruutana, Kalliolepo |
HJT | 9700 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 13:20 | Järvenpää | KJT Haukat Ak | Pelicans Team | Ojala, Niemi |
VarJT | 9921 | Harjoitusottelut U15 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Varkaus | Warkis Sawo Hockey P | SaPKo Sininen | Puustinen, Kinnunen |
LaJT | 9971 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 10:30 | Laune 1 | Pelicans Turkoosi | K-Espoo EPS I | Lajunen, Sinivirta |
LaJT | 9972 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Laune 1 | Pelicans Itä Turkoosi 2 | K-Espoo EPS II | Lajunen, Sinivirta |
LaJT | 9973 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 13:30 | Laune 1 | Pelicans Itä Valkoinen | K-Espoo EPS III | Lajunen, Sinivirta |
RaJT | 10027 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 12:00 | Uusikaarlepyy | IF Pucken | Hermes/TUS | Jansson, Linden |
TaJT | 10255 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 09:00 | Hervanta 2 | Ilves Valkoinen | Pingviinit Kuninkaat | Hiltunen, Paunu |
TaJT | 10256 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:30 | Hervanta 2 | Ilves Valkoinen | Pingviinit Kuninkaat | Salmela, Niittynen |
TaJT | 10257 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 10:45 | Hervanta 2 | Ilves Musta | Pingviinit | Hiltunen, Paunu |
TaJT | 10258 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 14:15 | Hervanta 2 | Ilves Musta | Pingviinit | Salmela, Niittynen |
TaJT | 10263 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:15 | Tesoma 2 | Tappara Oranssi | HJK blue | Henriksson, Karvonen |
TaJT | 10264 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:15 | Tesoma 1 | Tappara Oranssi | HJK blue | Kyrkkö, Putkonen |
TaJT | 10265 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:45 | Tesoma 2 | Tappara Valkoinen | HJK white | Henriksson, Karvonen |
TaJT | 10266 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 16:45 | Tesoma 1 | Tappara Valkoinen | HJK white | Kyrkkö, Putkonen |
RiJET | 10278 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Riihimäki | Nikkarit Yellow | Kiekko-Ahma | Juselius, Toivanen |
HJT | 10314 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:35 | Sipoo | Warriors Spears | KJT Haukat Blue | Hotanen, Lahdenmäki |
HJT | 10331 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:40 | Matinkylä I | K-Espoo EKS II | KJT Haukat White | Rintala, Jääskeläinen |
HJT | 10333 | Harjoitusottelut Naisten Mestis | Su | 8.9. | 11:50 | Malmi 1 | HIFK Ak | K-Espoo Ak | Mikkonen, Raitala |
HJT | 10444 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 16:40 | Matinkylä I | K-Espoo Blues II | K-Tiikerit Musta | Järvinen, Koivunen |
KSJT | 10460 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 14:00 | Laukaa | GrIFK Gold | JyKi Punainen | Jokinen, Salmela |
HJT | 10463 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 13:20 | Tikkurila | K-Vantaa/T | HJK Ak | Muhonen, Kumpulainen |
IETK | 10632 | Harjoitusottelut U14 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 11:15 | Imatra 2 | Ketterä Valkoinen | KooKoo Orange | Soloviev, Pulliainen |
IETK | 10633 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x20 min | Su | 8.9. | 11:00 | Imatra 1 | Ketterä Sininen | KooKoo Black | Riihinen, Bohm |
HyJT | 10643 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 12:40 | Klaukkala | Kurra Oranssi | Wolf keltainen | Seppälä, Viljanen |
KotJET | 10650 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x20 min | Su | 8.9. | 14:15 | Kotka hh | HKKJ White | Jää-Ahmat Red | Jaruta, Mänttäri |
HJT | 10666 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 14:15 | Espoonlahti hh | K-Espoo EPS III | Pelicans Valkoinen 2 | Pajunen, Wikström |
HyJT | 10677 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 18:20 | Klaukkala | Kurra | GrIFK White | Palmumäki, Liikamaa |
HJT | 10690 | Harjoitusottelut U18 Suomi-sarja | Su | 8.9. | 18:20 | Espoonlahti | K-Espoo IV | REDS | Rauhala, Henttinen |
HJT | 10746 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 18:20 | Laaksolahti 2 | K-Espoo IV | K-Tiikerit Oranssi | Rantalainen, Niemi |
UJET | 10763 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 17:00 | Uusikaupunki | UJK Maukat | VG-62 Yellow | Mustonen, Viertola |
HyJT | 10814 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 14:10 | Klaukkala | Kurra Musta | Viikingit Red | Väistö, Vörlin |
HJT | 10824 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 11:30 | Tikkurila hh | K-Vantaa Sininen | GrIFK Green | Vattulainen, Seuratuomari |
TaJT | 10927 | Harjoitusottelut III divisioona | Su | 8.9. | 15:30 | Pirkkala | Pingviinit | KiePo | Okker, Laitinen |
HJT | 11002 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Hyrylä 2 | KJT Haukat Orange | Jää-Ahmat Red | Eronen, Csizmazia |
OJT | 87 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 17:30 | Linnanmaa 1 | Välierä, 1, Sija 1 | Välierä 2, Sija 1 | Haho, Hilli |
OJT | 86 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 16:45 | Linnanmaa 1 | Välierä 1, Sija 2 | Välierä 2, Sija 2 | Haho, Hilli |
OJT | 85 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 15:30 | Linnanmaa 1 | Puolivälierä 3, Sija 2 | Puolivälierä 4, Sija 2 | Moilanen, Mustonen |
OJT | 84 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 14:30 | Linnanmaa 1 | Puolivälierä 1, Sija 2 | Puolivälierä 2, Sija 2 | Moilanen, Mustonen |
OJT | 83 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 13:40 | Linnanmaa 1 | Puoliväliero 2, Sija 1 | Puolivälierä 3, Sija 1 | Heikkinen, Mikkonen |
OJT | 82 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 12:40 | Linnanmaa 1 | Puolivälierä 1, Sija 1 | Puolivälierä 4, Sija 1 | Heikkinen, Mikkonen |
OJT | 81 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 11:40 | Linnanmaa 1 | Lohko A, Sija 3 | Lohko B, Sija 2 | Laakkonen, Lääkkö |
OJT | 80 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 10:50 | Linnanmaa 1 | Lohko A, Sija 2 | Lohko B, Sija 3 | Laakkonen, Lääkkö |
OJT | 79 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 09:50 | Linnanmaa 1 | Lohko B, Sija 1 | Lohko A, Sija 4 | Hämäläinen, Moilanen |
OJT | 78 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 09:00 | Linnanmaa 1 | Lohko A, Sija 1 | Lohko B, Sija 4 | Hämäläinen, Moilanen |
OJT | 77 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 17:15 | Linnanmaa 2 | Välierä, 1, Sija 1 | Välierä 2, Sija 1 | Moilanen, Keränen |
OJT | 76 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 16:15 | Linnanmaa 2 | Välierä 1, Sija 2 | Välierä 2, Sija 2 | Oja, Keränen |
OJT | 75 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 15:15 | Linnanmaa 2 | Puolivälierä 3, Sija 2 | Puolivälierä 4, Sija 2 | Väätäinen, Lahti |
OJT | 74 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 14:15 | Linnanmaa 2 | Puolivälierä 1, Sija 2 | Puolivälierä 2, Sija 2 | Väätäinen, Lahti |
OJT | 73 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 13:15 | Linnanmaa 2 | Puolivälierä 2, Sija 1 | Puolivälierä 3, Sija 1 | Mehtälä, Löytölä |
OJT | 72 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 12:25 | Linnanmaa 2 | Puolivälierä 1, Sija 1 | Puolivälierä 4, Sija 1 | Mehtälä, Löytölä |
OJT | 71 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 11:25 | Linnanmaa 2 | Lohko A, Sija 3 | Lohko B, Sija 2 | Katajala, Ronkainen |
OJT | 70 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 10:35 | Linnanmaa 2 | Lohko A, Sija 2 | Lohko B, Sija 3 | Katajala, Ronkainen |
OJT | 69 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 09:35 | Linnanmaa 2 | Lohko B, Sija 1 | Lohko A, Sija 4 | Kohonen, Selander |
OJT | 68 | KÄRPÄT_U11_SYYSTURNAUS | Su | 8.9. | 08:45 | Linnanmaa 2 | Lohko A, Sija 1 | Lohko B, Sija 4 | Kohonen, Selander |
EPJT | 11234 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 11:00 | Kurikka | KuRy Punainen | MIF Junior | Kohtala, Risku-rajala |
HJT | 11566 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 18:50 | Myyrmäki | EVU Blue | KJT Haukat White | Riikonen, Burman |
HMLJT | 76 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 15:35 | HML Hakio S | A.lohkon 1. (sij.1-2) | B.lohkon 1. (sij.1-2) | Ojanperä, Tuomari |
HMLJT | 75 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 14:30 | HML Hakio S | A.lohkon 3. (sij.5-6) | B.lohkon 3. (sij.5-6) | Ojanperä, Tuomari |
HMLJT | 74 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 13:15 | HML Hakio S | Uplakers Musta | Kiekko-Nikkarit Black | Nykänen, Tuomari |
HMLJT | 73 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 12:15 | HML Hakio S | Kisa-Eagles Tepot | Kiekko-Espoo EPS | Nykänen, Tuomari |
HMLJT | 72 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 11:05 | HML Hakio S | Uplakers Musta | Kisa-Eagles Tepot | Nykänen, Tuomari |
HMLJT | 71 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 10:15 | HML Hakio S | Kiekko-Nikkarit Black | Kiekko-Espoo EPS | Nykänen, Tuomari |
HMLJT | 70 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 09:15 | HML Hakio S | Kiekko-Espoo EPS | Uplakers Musta | Lehtonen, Tuomari |
HMLJT | 69 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 08:15 | HML Hakio S | Kiekko-Nikkarit Black | Kisa-Eagles Tepot | Lehtonen, Tuomari |
HMLJT | 68 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 15:20 | HML Hakio C | A.lohkon 2. (sij. 3-4) | B.lohkon 2. (sij. 3-4) | Rannelma, Tuomari |
HMLJT | 67 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 14:15 | HML Hakio C | A.lohkon 4. (sij.7-8) | B-lohkon 4. (sij.7-8) | Nykänen, Tuomari |
HMLJT | 66 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 13:00 | HML Hakio C | KJT-Haukat Orange | HPK Black | Koivisto, Tuomari |
HMLJT | 65 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 12:00 | HML Hakio C | Kisa-Eagles Samulit | HC Nokia | Koivisto, Tuomari |
HMLJT | 64 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 10:50 | HML Hakio C | KJT-Haukat Orange | Kisa-Eagles Samulit | Ryyppö, Tuomari |
HMLJT | 63 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 10:00 | HML Hakio C | HPK Black | HC Nokia | Ryyppö, Tuomari |
HMLJT | 62 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 09:00 | HML Hakio C | HC Nokia | KJT Haukat Orange | Nurmi, Tuomari |
HMLJT | 61 | HpkU11BBQ | Su | 8.9. | 08:00 | HML Hakio C | HPK Black | Kisa-Eagles Samulit | Nurmi, Tuomari |
UJET | 11679 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 13:45 | Laitila | Lukko Flyers | TPS Inet | Salonen, Toivola |
UJET | 11681 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:15 | Laitila | Lukko Oilers | TuTo Red | Mustonen, Toivola |
HJT | 11815 | Harjoitusottelut U20 Suomi-sarja | Su | 8.9. | 15:50 | Espoonlahti | K-Espoo III | TPS Ak / TarU | Mäkikangas, Kortesalmi |
TuJE | 12256 | Harjoitusottelut U14 A 3x15 min | Su | 8.9. | 15:40 | Varissuo 1 | TuTo Ak | PaiHa Lepit | Arisalo, Rimpelä |
HJT | 12583 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 15:35 | Kaarela 2 | K-Kissat | GrIFK Green | Airas, Remes |
HJT | 12592 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 10:45 | Kaarela 2 | K-Kissat Bears | HIFK | Lassi, Seuratuomari |
HJT | 12604 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:20 | Kerava 2 | KJT Haukat Orange | K-Espoo Blues II | Virolainen, Pajanen |
PJET | 12624 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 14:30 | Pori | Ässät Killet | HC Nokia Oranssit | Karlsson, Nikander |
EPJT | 12626 | Harjoitusottelut Naisten Mestis | Su | 8.9. | 14:00 | Alavus | APV | Ilves Ak | Haapa-aho, Olkkonen |
TuJE | 12631 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 15:35 | Varissuo 2 | TuTo Team | UJK | Kivelä, Kohomäki |
HJT | 12676 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Matinkylä I | K-Espoo Blues II | K-Espoo EPS II | Pajunen, Seuratuomari |
LPRJT | 79 | U12AAA | Su | 8.9. | 18:55 | Lappeenranta | U12 AAA sija 1 | U12 AAA sija 2 | Virolainen, Narinen |
LPRJT | 78 | U11AAA | Su | 8.9. | 18:30 | LPR UK2 | U11 AAA sija 1 | U11 AAA sija 2 | Saaresti, Lampela |
LPRJT | 77 | U11AAA | Su | 8.9. | 17:35 | LPR UK1 | U11 AAA sija 3 | U11 AAA sija 4 | Salomaa, Kahari |
LPRJT | 76 | U12AA | Su | 8.9. | 17:35 | Lappeenranta | U12 AA sija 1 | U12 AA sija 2 | Virolainen, Narinen |
LPRJT | 75 | U11AA | Su | 8.9. | 17:10 | LPR UK2 | U11 AA sija 1 | U11 AA sija 2 | Saaresti, Lampela |
LPRJT | 74 | U11AA | Su | 8.9. | 16:15 | LPR UK1 | U11 AA sija 3 | U11 AA sija 4 | Salomaa, Kahari |
LPRJT | 73 | U12AAA | Su | 8.9. | 16:15 | Lappeenranta | U12 AAA sija 3 | U12 AAA sija 4 | Virolainen, Narinen |
LPRJT | 72 | U11AAA | Su | 8.9. | 16:00 | LPR UK2 | U11 AAA sija 5 | U11 AAA sija 6 | Saaresti, Lampela |
LPRJT | 71 | U12AAA | Su | 8.9. | 15:10 | LPR UK1 | U12 AAA sija 7 | U12 AAA sija 8 | Salomaa, Kahari |
LPRJT | 70 | U12AA | Su | 8.9. | 14:55 | Lappeenranta | U12 AA sija 3 | U12 AA sija 4 | Montonen, Nurmio |
LPRJT | 69 | U11AAA | Su | 8.9. | 14:55 | LPR UK2 | U11 AAA sija 7 | U11 AAA sija 8 | Tahvanainen, Ojala |
LPRJT | 68 | U12AA | Su | 8.9. | 14:15 | LPR UK1 | U12 AA sija 7 | U12 AA sija 8 | Saaresti, Kovanen |
LPRJT | 67 | U12AA | Su | 8.9. | 14:00 | Lappeenranta | U12 AA sija 5 | U12 AA sija 6 | Montonen, Nurmio |
LPRJT | 66 | U11AA | Su | 8.9. | 14:00 | LPR UK2 | U11 AA sija 5 | U11 AA sija 6 | Tahvanainen, Ojala |
LPRJT | 65 | U11AA | Su | 8.9. | 13:10 | LPR UK1 | U11 AA sija 7 | U11 AA sija 8 | Saaresti, Kovanen |
LPRJT | 64 | U12AAA | Su | 8.9. | 12:55 | Lappeenranta | U12 AAA sija 5 | U12 AAA sija 6 | Montonen, Juntto |
LPRJT | 63 | U11AAA | Su | 8.9. | 12:55 | LPR UK2 | U11 AAA sija A2 | U11 AAA sija B1 | Tahvanainen, Länsivuori |
LPRJT | 62 | U11AAA | Su | 8.9. | 12:15 | LPR UK1 | U11 AAA sija A1 | U11 AAA sija B2 | Saaresti, Kovanen |
LPRJT | 61 | U12AAA | Su | 8.9. | 12:00 | Lappeenranta | U12 AAA sija A1 | U12 AAA sija B2 | Laakkonen, Juntto |
LPRJT | 60 | U11AA | Su | 8.9. | 12:00 | LPR UK2 | U11 AA sija A2 | U11 AA sija B1 | Heikkilä, Länsivuori |
LPRJT | 59 | U11AA | Su | 8.9. | 11:10 | LPR UK1 | U11 AA sija A1 | U11 AA sija B2 | Immonen, Sinkko |
LPRJT | 58 | U12AAA | Su | 8.9. | 10:55 | Lappeenranta | U12 AAA sija A2 | U12 AAA sija B1 | Laakkonen, Juntto |
LPRJT | 57 | U12AA | Su | 8.9. | 10:55 | LPR UK2 | U12 AA sija A2 | U12 AA sija B1 | Heikkilä, Länsivuori |
LPRJT | 56 | U11AAA | Su | 8.9. | 10:15 | LPR UK1 | U11 AAA sija A4 | U11 AAA sija B3 | Immonen, Sinkko |
LPRJT | 55 | U12AA | Su | 8.9. | 10:00 | Lappeenranta | U12 AA sija A1 | U12 AA sija B2 | Varjo, Väyrynen |
LPRJT | 54 | U12AAA | Su | 8.9. | 10:00 | LPR UK2 | U12 AAA sija A4 | U12 AAA sija B3 | Montonen, Koskinen |
LPRJT | 53 | U11AAA | Su | 8.9. | 09:10 | LPR UK1 | U11 AAA sija A3 | U11 AAA sija B4 | Immonen, Sinkko |
LPRJT | 52 | U12AAA | Su | 8.9. | 08:55 | Lappeenranta | U12 AAA sija A3 | U12 AAA sija B4 | Varjo, Väyrynen |
LPRJT | 51 | U12AA | Su | 8.9. | 08:55 | LPR UK2 | U12 AA sija A4 | U12 AA sija B3 | Montonen, Koskinen |
LPRJT | 49 | U12AA | Su | 8.9. | 08:00 | Lappeenranta | U12 AA sija A3 | U12 AA sija B4 | Varjo, Väyrynen |
LPRJT | 48 | U11AA | Su | 8.9. | 08:00 | LPR UK2 | U11 AA sija A3 | U11 AA sija B4 | Montonen, Koskinen |
RauJT | 36 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 16:40 | Rauma | Loppu | ottelu | Haapanen, Vuorio |
RauJT | 35 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 15:35 | Rauma | Loppu | ottelu | Haapanen, Vuorio |
RauJT | 34 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 14:30 | Rauma | Pronssi | ottelu | Aalto, Hämäläinen |
RauJT | 33 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 13:25 | Rauma | Pronssi | ottelu | Aalto, Hämäläinen |
RauJT | 32 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 12:20 | Rauma | Jokerit | HPK | Korhonen, Luonto |
RauJT | 31 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 11:15 | Rauma | TPS | Kärpät Musta | Korhonen, Luonto |
RauJT | 30 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 10:10 | Rauma | Kärpät | TPS | Alanen, Korhonen |
RauJT | 29 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 09:05 | Rauma | Jokerit | PaiHa | Alanen, Korhonen |
RauJT | 56 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 15:35 | Rauma hh | Sijoitus | ottelu | Metsäjoki, Tuominen |
RauJT | 55 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 14:30 | Rauma hh | Sijoitus | ottelu | Metsäjoki, Tuominen |
RauJT | 54 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 13:25 | Rauma hh | Sijoitus | ottelu | Juntura, Rintala |
RauJT | 53 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 12:20 | Rauma hh | JYP | Lukko | Juntura, Rintala |
RauJT | 52 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 11:15 | Rauma hh | Sijoitus | ottelu | Mäkelä, Palmulaakso |
RauJT | 51 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 10:10 | Rauma hh | Kärpät Valkoinen | SaiPa | Mäkelä, Palmulaakso |
RauJT | 50 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 09:05 | Rauma hh | JYP | SaiPa | Modig, Veijola |
RauJT | 49 | Lukko U14 Syysturnaus | Su | 8.9. | 08:00 | Rauma hh | Lukko | Ilves | Modig, Veijola |
HJT | 12694 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:35 | Matinkylä III | GrIFK Green | HC Nokia Oranssit | Pussinen, Suominen |
HJT | 12695 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:00 | Matinkylä III | GrIFK White | HC Nokia Mustat | Pussinen, Suominen |
TaJT | 12698 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 11:00 | Nokia 2 | HC Nokia Oranssit | Uplakers Mustat | Kyrkkö, Lähdesmäki |
TaJT | 12701 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:45 | Nokia 2 | HC Nokia Mustat | Uplakers Valkoiset | Kyrkkö, Väätäinen |
TaJT | 12702 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 14:30 | Nokia 2 | HC Nokia Valkoiset | Ilves Vegas | Jokisalo, Väätäinen |
LJT | 13026 | Harjoitusottelut U20 Suomi-sarja | Su | 8.9. | 14:20 | Nummela | HAKI | Spirit | Kikas, Suominen |
TuJE | 13126 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 19:35 | Naantali | VG-62 Yellow | TPS Stounit | Sinanbegovic, Hokkanen |
TaJT | 235 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 09:00 | Hämeenkyrö | Hokkarit Valk | Tappara valk | Keskikiikonen, Kyrkkö |
TaJT | 236 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 10:00 | Hämeenkyrö | TarU Bl | Salon Kkhait | Keskikiikonen, Kyrkkö |
TaJT | 237 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 11:00 | Hämeenkyrö | Tappara valk | Uplakers | Zahartsenko, Keskikiikonen |
TaJT | 238 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 12:00 | Hämeenkyrö | TarU Bl | Hokkarit Valk | Mäkiranta, Raitaniemi |
TaJT | 239 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 13:00 | Hämeenkyrö | Uplakers | TarU Bl | Mäkiranta, Raitaniemi |
TaJT | 240 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 14:00 | Hämeenkyrö | Salon Kkhait | Uplakers | Zahartsenko, Lehto |
TaJT | 241 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 15:00 | Hämeenkyrö | Tappara valk | TarU Bl | Zahartsenko, Lehto |
TaJT | 242 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 16:00 | Hämeenkyrö | Hokkarit Valk | Salon Kkhait | Niemi, Järvinen |
TaJT | 243 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 17:00 | Hämeenkyrö | Salon Kkhait | Tappara valk | Niemi, Järvinen |
TaJT | 244 | Hokkarit U13 | Su | 8.9. | 18:00 | Hämeenkyrö | Hokkarit Valk | Uplakers | Niemi, Järvinen |
HJT | 13557 | Harjoitusottelut U13 A 3x15 min | Su | 8.9. | 15:40 | Myllypuro 2 | Viikingit White | KJT Haukat Red | Pesonen, Lehtimäki |
TaJT | 13564 | Harjoitusottelut U18 2.div | Su | 8.9. | 11:00 | Ylöjärvi | Uplakers Ak | LeKi | Pluuman, Laiho |
TuJE | 13752 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 13:05 | Varissuo 2 | TuTo Blue | Pelicans Turkoosi | Ihaksinen, Kaituri |
TuJE | 13755 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 13:20 | Varissuo 1 | TuTo White | Pelicans Valkoinen | Salminen, Toivonen |
KSJT | 14239 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 10:45 | Killeri 2 | JYP Punainen | Ilves Vihreä | Puikkonen, Honkanen |
KSJT | 14241 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 10:30 | Killeri 1 | JYP Musta | Ilves Keltainen | Hyytinen, Flinck |
RaaJT | 9 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 14:40 | Raahe | Hermes | Hokki | Karvonen, Kyröläinen |
RaaJT | 8 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 13:50 | Raahe | TICH | KKP | Vanhala, Kyröläinen |
RaaJT | 7 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 13:15 | Raahe | TeKi Donskoit | Hokki | Vanhala, Kyröläinen |
RaaJT | 6 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 12:25 | Raahe | Hermes | KKP | Vanhala, Riihijärvi |
RaaJT | 5 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 11:50 | Raahe | Hokki | TICH | Vanhala, Riihijärvi |
RaaJT | 4 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 11:00 | Raahe | TeKi Donskoit | KKP | Hänninen, Riihijärvi |
RaaJT | 3 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 10:25 | Raahe | TICH | Hermes | Hänninen, Nuolioja |
RaaJT | 2 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 09:35 | Raahe | KKP | Hokki | Vanhala, Nuolioja |
RaaJT | 12 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 17:10 | Raahe | Sija 1 | Sija 2 | Vanhala, Antinoja |
RaaJT | 11 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 16:05 | Raahe | Sija 3 | sija 4 | Vanhala, Antinoja |
RaaJT | 10 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 15:15 | Raahe | TeKi Donskoit | TICH | Karvonen, Antinoja |
RaaJT | 1 | Ria-Air_turnaus | Su | 8.9. | 09:00 | Raahe | TeKi Donskoit | Hermes | Vanhala, Nuolioja |
HJT | 14387 | Harjoitusottelut Naisten Suomi-sarja 3x15 min | Su | 8.9. | 16:30 | Matinkylä III | K-Espoo Ch | GrIFK | Habbaba, Hotanen |
KSJT | 14397 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x20 min | Su | 8.9. | 14:50 | Killeri 1 | JYP Punainen | JyKi Sininen | Juntunen, Olli |
KSJT | 14398 | Harjoitusottelut U13 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 13:00 | Killeri 1 | JYP Musta | JyKi Valkoinen | Juntunen, Olli |
PJET | 14403 | Harjoitusottelut U20 Suomi-sarja | Su | 8.9. | 17:00 | Pori | Ässät Ak | TuTo Ak | Salonen, Rinta-Paavola |
VJETK | 15052 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 16:00 | Närpiö | Kraft | Sport Ak | Sund, Gull |
FETK | 15053 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 11:00 | Forssa 2 | FoPS Vihreä | Nikkarit Black | Karonen, Vuola |
FETK | 15054 | Harjoitusottelut U13 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:45 | Forssa 2 | FoPS Valkoinen | TuTo Blue | Leikkilä, Vuola |
HJT | 15662 | Harjoitusottelut U13 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 16:10 | Tikkurila hh | K-Vantaa Sininen | K-Espoo EKS I | Niemelä, Vammel |
MJT | 15802 | Harjoitusottelut U13 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 12:00 | Pieksämäki | PIPS Sawo Hockey valkoinen | SaPKo Sininen | Vainikainen, Lyyra |
EPJT | 16515 | Harjoitusottelut U13 AAA 2x25 min | Su | 8.9. | 14:30 | Kuortane | S-Kiekko Valkoinen | LeKi | Pienimäki, Ylinen |
EPJT | 16517 | Harjoitusottelut U13 AAA 2x25 min | Su | 8.9. | 11:30 | Kuortane | S-Kiekko Valkoinen | K-Laser Punainen | lehtimäki, Parkkali |
VJETK | 64 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 19:15 | Vaasa | A1 | B1 | Koskela, Ojala |
VJETK | 63 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 18:15 | Vaasa hh 3 | A2 | B2 | Koukku, Sylander |
VJETK | 62 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 18:15 | Vaasa hh 2 | A4 | B4 | Kopylov, Torkinlampi |
VJETK | 61 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 18:15 | Vaasa hh 1 | A3 | B3 | Luoma, Ranta |
VJETK | 60 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 18:15 | Vaasa | A1 | B1 | Koskela, Ojala |
VJETK | 59 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 17:15 | Vaasa hh 3 | A3 | B3 | Koukku, Sylander |
VJETK | 58 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 17:15 | Vaasa hh 2 | A2 | B2 | Kopylov, Torkinlampi |
VJETK | 57 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 17:15 | Vaasa hh 1 | A4 | B4 | Luoma, Ranta |
VJETK | 56 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 16:15 | Vaasa hh 1 | Hermes | Kalpa | Luoma, Ranta |
VJETK | 55 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 16:15 | Vaasa hh 2 | Kraft | Lukko | Kopylov, Torkinlampi |
VJETK | 54 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 15:15 | Vaasa hh 3 | Sport | Ilves | Mäkinen, Nikko |
VJETK | 53 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 15:15 | Vaasa hh 2 | Pingviinit | JYP | Kopylov, Torkinlampi |
VJETK | 52 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 15:15 | Vaasa hh 1 | KooKoo | Ässät | Luoma, Ranta |
VJETK | 51 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 14:15 | Vaasa hh 3 | Ilves | Lukko | Mäkinen, Nikko |
VJETK | 50 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 14:15 | Vaasa hh 2 | Sport | Kalpa | Helinko, Niemi |
VJETK | 49 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 14:15 | Vaasa hh 1 | KooKoo | Ässät | Autio, Smulter |
VJETK | 48 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 13:15 | Vaasa hh 2 | Sport | Ässät | Helinko, Niemi |
VJETK | 47 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 13:15 | Vaasa hh 1 | Kalpa | Kraft | Autio, Smulter |
VJETK | 46 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 12:15 | Vaasa hh 3 | Lukko | Hermes | Heino, Salomäki |
VJETK | 45 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 12:15 | Vaasa hh 2 | KooKoo | Ilves | Helinko, Niemi |
VJETK | 44 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 12:15 | Vaasa hh 1 | Ilves | Kalpa | Autio, Smulter |
VJETK | 43 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 11:15 | Vaasa hh 3 | Pingviinit | Ässät | Heino, Salomäki |
VJETK | 42 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 11:15 | Vaasa hh 2 | KooKoo | JYP | Munck, Tuomisto |
VJETK | 41 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 11:15 | Vaasa hh 1 | Sport | Lukko | Autio, Pulakka |
VJETK | 40 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 10:15 | Vaasa hh 3 | Ässät | Ilves | Heino, Salomäki |
VJETK | 39 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 10:15 | Vaasa hh 2 | Hermes | Lukko | Munck, Tuomisto |
VJETK | 38 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 10:15 | Vaasa hh 1 | Kalpa | Kraft | Autio, Pulakka |
VJETK | 37 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 10:15 | Vaasa | Sport | KooKoo | Viitasalo, Nurmi |
VJETK | 36 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 09:15 | Vaasa hh 3 | KooKoo | Pingviinit | Heino, Salomäki |
VJETK | 35 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 09:15 | Vaasa hh 2 | Lukko | Kalpa | Munck, Tuomisto |
VJETK | 34 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 09:15 | Vaasa hh 1 | JYP | Ässät | Autio, Pulakka |
VJETK | 33 | Eagles_Cup_2024 | Su | 8.9. | 09:00 | Vaasa | Sport | Ilves | Viitasalo, Nurmi |
EPJT | 16522 | Harjoitusottelut U13 AA 2x25 min | Su | 8.9. | 15:30 | Kuortane | S-Kiekko Sininen | K-Laser Valkoinen | Pienimäki, Ylinen |
EPJT | 16523 | Harjoitusottelut U13 AA 2x25 min | Su | 8.9. | 12:30 | Kuortane | S-Kiekko Sininen | LeKi Ak | lehtimäki, Parkkali |
EPJT | 16528 | Harjoitusottelut U13 A 2x25 min | Su | 8.9. | 13:30 | Kuortane | S-Kiekko Punainen | K-Laser Musta | lehtimäki, Parkkali |
EPJT | 16529 | Harjoitusottelut U13 A 2x25 min | Su | 8.9. | 16:30 | Kuortane | S-Kiekko Punainen | Kraft | Pienimäki, Ylinen |
EPJT | 16531 | Harjoitusottelut U13 A 2x25 min | Su | 8.9. | 09:30 | Kuortane | LeKi Ak | K-Laser Valkoinen | Korte, Huhta |
EPJT | 16534 | Harjoitusottelut U13 AAA 2x25 min | Su | 8.9. | 08:30 | Kuortane | LeKi | K-Laser Punainen | Korte, Huhta |
TaJT | 16536 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:00 | Hervanta 1 | Ilves Keltainen | JyKi Blue | Partanen, Hakkarainen |
TaJT | 16537 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x15 min | Su | 8.9. | 11:30 | Hervanta 1 | Ilves Vihreä | JyKi Blue | Partanen, Hakkarainen |
HJT | 16549 | Harjoitusottelut U14 A 3x15 min | Su | 8.9. | 11:00 | Järvenpää 2 | KJT Haukat Red | Viikingit Blue | Muhonen, Heinonen |
EPJT | 16557 | Harjoitusottelut U13 A 2x25 min | Su | 8.9. | 10:30 | Kuortane | Kraft | K-Laser Musta | Korte, Huhta |
PJET | 16562 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:30 | Merikarvia | Ässät White | HPK Valkoinen | Kynäslahti, Rukakoski |
PJET | 16563 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 16:30 | Merikarvia | Ässät White | HPK Valkoinen | Raikkerus, Koivisto |
PJET | 16565 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 11:00 | Merikarvia | Ässät Red | HPK Musta | Kynäslahti, Rukakoski |
PJET | 16566 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 15:00 | Merikarvia | Ässät Red | HPK Musta | Raikkerus, Koivisto |
HJT | 16717 | Harjoitusottelut U13 A 3x15 min | Su | 8.9. | 11:25 | Leppävaara 2 | K-Espoo EKS III | Ice Team | Alho, Pöyhönen |
TaJT | 16725 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 10:30 | Lempäälä | LeKi | Kisa-Eagles SININEN | Motturi, Motturi |
PJET | 16726 | Harjoitusottelut U13 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 16:10 | Pori Astora | Ässät Avalanche | KuKi | Mäkelä, Rajala |
TaJT | 16727 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 10:40 | Lempäälä 2 | LeKi Ak | Kisa-Eagles VALKOINEN | Salonen, Uurtamo |
VJETK | 16995 | Harjoitusottelut U16 Suomi-sarja 3x20 min | Su | 8.9. | 13:15 | Maalahti | MIF Junior | KieHa | Viitasalo, Sylander |
TaJT | 17087 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 13:40 | Lempäälä 2 | LeKi Ak | Tappara Valkoinen | Salonen, Uurtamo |
TaJT | 17088 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 13:30 | Lempäälä | LeKi | Tappara Oranssi | Motturi, Motturi |
TaJT | 17089 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:10 | Lempäälä 2 | Kisa-Eagles VALKOINEN | Tappara Valkoinen | Salonen, Uurtamo |
TaJT | 17090 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:00 | Lempäälä | Kisa-Eagles SININEN | Tappara Oranssi | Motturi, Motturi |
RauJT | 17091 | Harjoitusottelut U13 A 3x15 min | Su | 8.9. | 14:30 | Rauma TK 2 | Lukko Red Wings | Ässät Bruins | Veijola, Perälä |
KAIJT | 86 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 16:00 | Vuokatti 2 | JYP Sininen | Jukurit Punainen | Vartio, Granit |
KAIJT | 85 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 15:45 | Vuokatti | Kärpät Valkoinen | Jukurit Keltainen | Kovalainen, Vilmi |
KAIJT | 84 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 14:45 | Vuokatti 2 | Kalpa Red | Hokki | Vartio, Granit |
KAIJT | 83 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 14:30 | Vuokatti | Kalpa Black | Kärpät Keltainen | Kovalainen, Vilmi |
KAIJT | 82 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 13:45 | Vuokatti 2 | Kärpät Valkoinen | JYP Valkoinen | Granit, Vartio |
KAIJT | 81 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 13:30 | Vuokatti | JYP Musta | Kärpät Musta | Kovalainen, Vilmi |
KAIJT | 80 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 12:30 | Vuokatti 2 | Kalpa Black | Jukurit Keltainen | Kahilakoski, Granit |
KAIJT | 79 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 12:15 | Vuokatti | Jukurit Sininen | Kalpa Yellow | Boren, Vilmi |
KAIJT | 78 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 11:30 | Vuokatti 2 | Jukurit Punainen | Hokki | Kahilakoski, Vartio |
KAIJT | 77 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 11:15 | Vuokatti | JYP Sininen | Kalpa Red | Juntunen, Alasalmi |
KAIJT | 76 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 10:15 | Vuokatti 2 | Kärpät Keltainen | Jukurit Keltainen | Kahilakoski, Vartio |
KAIJT | 75 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 10:00 | Vuokatti | Kärpät Valkoinen | JYP Valkoinen | Juntunen, Alasalmi |
KAIJT | 74 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 09:15 | Vuokatti 2 | JYP Musta | Kalpa Yellow | Kahilakoski, Vartio |
KAIJT | 73 | PELITÄLLI_U12 | Su | 8.9. | 09:00 | Vuokatti | Kärpät Musta | Jukurit Sininen | Juntunen, Alasalmi |
KAIJT | 94 | U_13_AA_Kuhmo | Su | 8.9. | 14:30 | Kuhmo | Alkul 1. | Alkul 2. | Barbashin, Kemppainen |
KAIJT | 93 | U_13_AA_Kuhmo | Su | 8.9. | 13:15 | Kuhmo | Alkul 3. | Alkul 4. | Barbashin, Kemppainen |
KAIJT | 92 | U_13_AA_Kuhmo | Su | 8.9. | 11:00 | Kuhmo | Kiva HT | Thunder | Ohtonen, Barbashin |
KAIJT | 91 | U_13_AA_Kuhmo | Su | 8.9. | 10:00 | Kuhmo | YJK | JV Hockey | Ohtonen, Barbashin |
HJT | 17101 | Harjoitusottelut III divisioona | Su | 8.9. | 18:20 | Tikkurila | K-Vantaa | K-Kissat Ak | Paiho, Katavisto |
LJT | 17105 | Harjoitusottelut IV divisioona | Su | 8.9. | 15:30 | Raasepori | Ice Team | OKK Tankki | Tapaninen |
EPJT | 17106 | Harjoitusottelut U13 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 15:30 | Kauhava | He-Ki | Sport Punainen | Juntunen, Pelander |
TaJT | 17107 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 12:15 | Tesoma 1 | KOOVEE Yellow | JyKi White | Rantanen, Saarinen |
TaJT | 17108 | Harjoitusottelut U14 AA 3x15 min | Su | 8.9. | 13:45 | Tesoma 1 | KOOVEE Yellow | JyKi White | Niiranen, Kasanen |
TaJT | 17246 | Harjoitusottelut U20 Suomi-sarja | Su | 8.9. | 15:00 | Ylöjärvi 2 | Uplakers | JIlves | Eskola, Malinen |
RiJET | 17258 | Harjoitusottelut U15 AAA | Su | 8.9. | 14:55 | Riihimäki 2 | HYRI Jää-Ahmat Red | K-Kissat Ak | Ershov, Suikki |
FETK | 9 | U11 | Su | 8.9. | 10:00 | Loimaa | TuTo | Rockets | Iivonen, Seuratuomari |
FETK | 17 | U11 | Su | 8.9. | 17:20 | Loimaa | Rockets | Karhu-Kissat | Siltainsuu, Seuratuomari |
FETK | 16 | U11 | Su | 8.9. | 16:20 | Loimaa | Hokkarit A | TuTo | Siltainsuu, Seuratuomari |
FETK | 15 | U11 | Su | 8.9. | 15:30 | Loimaa | Karhu-Kissat | Hokkarit B | Siltainsuu, Seuratuomari |
FETK | 14 | U11 | Su | 8.9. | 14:30 | Loimaa | Hokkarit B | Rockets | Jalo, Seuratuomari |
FETK | 13 | U11 | Su | 8.9. | 13:40 | Loimaa | TuTo | Karhu-Kissat | Jalo, Seuratuomari |
FETK | 12 | U11 | Su | 8.9. | 12:40 | Loimaa | Hokkarit A | Rockets | Nurminen, Seuratuomari |
FETK | 11 | U11 | Su | 8.9. | 11:50 | Loimaa | TuTo | Hokkarit B | Nurminen, Seuratuomari |
FETK | 10 | U11 | Su | 8.9. | 10:50 | Loimaa | Karhu-Kissat | Hokkarit A | Iivonen, Seuratuomari |
RaJT | 18167 | Harjoitusottelut U14 AAA 3x20 min | Su | 8.9. | 14:30 | Uusikaarlepyy | IF Pucken | Hermes Österbotten | Vähätiitto, Vesala |
RaJT | 18168 | Harjoitusottelut U14 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 16:15 | Uusikaarlepyy | IF Pucken | Hermes | Talviaro, Määttänen |
HJT | 18171 | Harjoitusottelut U15 AA 3x20 min | Su | 8.9. | 18:35 | Paloheinä 2 | HJK blue | K-Vantaa Sininen | Nikula, Kylä-kaila |
TuJE | 19584 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 12:30 | Tarvasjoki | TarU Blue | UJK White | Seuratuomari, Seuratuomari |
TuJE | 19585 | Harjoitusottelut U11 3x15 min | Su | 8.9. | 13:35 | Tarvasjoki | TarU White | UJK Blue | Seuratuomari, Seuratuomari |
JLETK | 19969 | Harjoitusottelut U12 2x25 min | Su | 8.9. | 12:15 | Nivala | Cowboys Musta | PyPo | Männikkö, Suhonen |
HyJT | 20837 | Harjoitusottelut U12 3x15 min | Su | 8.9. | 12:10 | Klaukkala 2 | Kurra Musta | Warriors Axes | Varonen, Tuomaala |