Kirjaudu
551 Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pv Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomarit
LJT 29 Nummela Hockey League 21:00 Nummela Sakesa ATP/HNT Heinonen-Turkia
KAIJT 1066 C-nuorten Mestis karsinta, lohko 1 13:15 Kajaani Hokki RoKi Leinonen, Savolainen
OJT 1095 C-nuorten Mestis karsinta, lohko 1 14:00 Liminka LiKi Cowboys/Huskit Käkelä, Saaranen
HJT 1226 Nuorten Mestis 17:20 Espoonlahti Blues Ak Hermes Räsänen, Nurmio, Haapakoski
JJT 1343 Nuorten Mestis 19:00 Joensuu Jokipojat KOOVEE Kuparinen, Timonen, Hentunen
KuoJT 1365 Nuorten Mestis 17:50 Iisalmi IPK TUTO Hockey Kamunen, Keilonen, Smahl
SlnETK 1409 Nuorten Mestis 19:55 Savonlinna SaPKo LeKi Larinen, Rautio, Seila
HJT 1427 Nuorten Mestis 18:50 Kerava KJT-Haukat Diskos Kemppinen, Eloranta, Pellikka
HJT 1473 Nuorten Mestis 14:30 Pirkkola 2 K-Kissat KeuPa/Pelikaanit Lyyra, Heikkinen, Paukkunen
HJTRY 1530 Nuorten Mestis 13:30 Vierumäki Vierumäki United HeKi Titaanit Korhonen, Pesonen, Taipale
KAIJT 1856 Mestis 17:00 Kajaani Hokki JYP-Akatemia Niva, Sorakangas, Määttä, Selander
KSJT 1903 Mestis 17:00 Keuruu KeuPa HT K-Vantaa Kovanen, Pelkonen, Leppänen, Vares
TaJT 2051 Mestis 17:00 Lempäälä LeKi IPK Levänen, Smedberg, Asiala, Jusi
SlnETK 2125 Mestis 17:00 Savonlinna SaPKo Espoo United Heikkinen, Telkkinen, Juvonen, Lindqvist
KuoJT 2305 B-nuorten Mestis karsinta 13:20 Iisalmi IPK SaPKo Laakkonen, Ruotsalainen
RoiJT 2319 B-nuorten Mestis karsinta 16:10 Lappi Areena RoKi Hermes Turunen, Pesiö
KouJT 2506 B-nuorten Mestis karsinta 14:00 Kouvola KooKoo Blues EPS Rautio, Lahtinen
HJTRY 2516 B-nuorten Mestis karsinta 16:30 Heinola Pelicans Akatemia Jukurit Sorsa, Pellikka
LPRJT 2517 B-nuorten Mestis karsinta 13:30 LPR UK2 SaiPa Diskos Laakkonen, Lipiäinen
EPJT 2846 II-divisioona, lohko 3 17:00 Lapua Virkiä Muik Hockey Kamppinen, Mutka
KTJT 3122 II-divisioona, lohko 5 17:00 Tornio TIHC KeKi Aho, Ollila
KuuJT 3123 II-divisioona, lohko 5 18:15 Kuusamo PaKa Kiekko Haukat Aikio, Manninen
NJT 3124 II-divisioona, lohko 5 16:00 Ylitornio Et-Po Lämärit Kvist, Vaaraniemi
HJT 3240 B-nuorten Mestis karsinta 17:20 Kauniainen GrIFK HJK Lahti, Rauhala
TaJT 3263 B-nuorten Mestis karsinta 15:00 Mänttä KPK K-Kissat Niskanen, Mäkelä
IETK 3382 Nuorten SM-Liiga 16:00 Imatra 1 SaiPa HIFK Silvennoinen, Heino, Inkinen
MJT 3395 Nuorten SM-Liiga 17:00 Mikkeli Jukurit Kärpät Suorsa, Räisänen, Suurnäkki
HMLJT 3419 Nuorten SM-Liiga 13:00 Hämeenlinna HPK TPS Ylä-Rotiala, Saarinen, Salo
TaJT 3420 Nuorten SM-Liiga 14:00 Koulukatu tj Ilves Tappara Salonen, Nieminen, Välisaari
HJT 3421 Nuorten SM-Liiga 15:00 Areena 2 Jokerit Sport Vanninen, Kellokoski, Nikulainen
LaJT 3432 Nuorten SM-Liiga 13:00 Lahti Pelicans K-Vantaa Metsälä, Kakko, Monto
RauJT 3433 Nuorten SM-Liiga 15:00 Rauma Lukko KalPa Koistinen, Aalto, Pekkala
KouJT 3489 Nuorten SM-Liiga 17:15 Kouvola KooKoo Blues Lindqvist, Hietakallio, Turtiainen
PJET 3522 Nuorten SM-Liiga 12:00 Pori Ässät JYP Suoraniemi, Narvanmaa, Isolauri
TuJE 3763 B-nuorten Mestis karsinta 13:20 Impivaara 2 TPS Akatemia K-Vantaa Laine, Ahlas
TuJE 3778 B-nuorten Mestis karsinta 19:50 Kupittaa TuTo HAKI Alajärvi, Laine
FETK 3783 B-nuorten Mestis karsinta 14:00 Forssa FoPS Lukko Team Kalliomäki, Heino
OJT 3868 III-divisioona 17:00 Haukipudas Ahmat SuPS Veteläinen, Heikkinen
LieETK 3870 III-divisioona 16:00 Nurmes Soki Kiilat Hentunen, Ohtonen
JLETK 3871 III-divisioona 16:00 Pyhäjärvi PyPo HaU Yliuntinen, Pinola
JLETK 3872 III-divisioona 17:00 Nivala Cowboys LiKi Karhu, Saari
JLETK 3873 III-divisioona 16:00 Ylivieska Popula TeKi Männikkö, Alardt
MJT 4144 II-divisioona, lohko 4 15:00 Kangasniemi KaPa-51 SuKiKa Nurmi, Olkkonen
KuoJT 4146 II-divisioona, lohko 4 14:00 Lapinlahti LL-89 Kaja Hautamäki, Kauppinen
KSJT 4359 Liiga 17:00 Jyväskylä JYP Kärpät
LaJT 4360 Liiga 17:00 Lahti Pelicans KooKoo
VJETK 4361 Liiga 17:00 Vaasa Sport SaiPa
TaJT 4362 Liiga 17:00 Hakametsä Tappara KalPa
TuJE 4363 Liiga 17:00 Turku TPS Ilves
PJET 4364 Liiga 18:30 Pori Ässät Lukko
RaaJT 4825 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 16:00 Raahe Raahe-K K-Laser Siipo, Partanen
KLETK 4826 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 13:00 Kalajoki JHT S-Kiekko Suni, Siironen
TaJT 4827 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 15:45 Kangasala Kisa-Eagles JyKi Laihanen, Ruohonen
HJT 4945 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 12:20 Järvenpää Haukat-KJT GrIFK Perttu, Stasikovs
LPRJT 4950 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 16:15 Lappeenranta hh PEPO Warkis Salovaara, Sillanpää
HJT 4951 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 17:35 Paloheinä 2 HJK Viikingit Partanen, Aarnio
RiJET 5025 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 18:10 Riihimäki Nikkarit HyRi TPS Akatemia Pekkala, Liikamaa
RauJT 5072 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 15:45 Rauma 2 Lukko Team Kurra Kukkonen, Narkko
EPJT 5120 Naisten SM-sarja 15:30 Kuortane Kuortane Ilves Hyvärinen, Mäki-Mantila, Vainionpää
HJT 5121 Naisten SM-sarja 16:10 Kerava 2 KJT Lukko Koivuluoma, Raami, Pelkonen
HMLJT 5123 Naisten SM-sarja 16:00 Hämeenlinna hh HPK Kärpät Kontturi, Olander, Jaatinen
HJT 5214 Naisten SM-sarja 18:30 Tapiola 2 Espoo United KalPa Åberg, Ruohonen, Mäkinen
FETK 5315 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta lohko 4 18:00 Urjala USiKi EjL Lauren, Nurminen
TaJT 5316 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta lohko 4 18:00 Ylöjärvi 2 Uplakers FoPS Järvelin, Kinnunen
TuJE 5373 B-nuorten Suomi-sarjan karsinta lohko 4 13:00 Raisio RNK K-67 Sairanen, Tuomela
PJET 5375 B-nuorten Suomi-sarjan karsinta lohko 4 15:40 Säkylä LäKi LaJy Ahola, Rissanen
JJT 5391 Suomi-sarja 16:00 Joensuu Kiekkokopla KJT Hyttinen, Palmumäki, Timonen
OJT 5488 Suomi-sarja 18:00 Liminka AIK VG-62 Orava, Lappalainen, Perämäki
TuJE 5491 Suomi-sarja 16:00 Kaarina HCIK Riemu Jokinen, Alajärvi, Jaatinen
FETK 5513 Suomi-sarja 17:00 Forssa FPS D-Kiekko Berrebbah, Mäki-Laurila, Pukkila
KotJET 5591 Suomi-sarja 17:00 Kotka Titaanit S-Kiekko Södö, Niittylä, Lönnqvist
RauJT 5838 B-nuorten SM alkusarja 13:15 Rauma 2 Lukko HIFK Parpala, Kukkonen, Korpi
HJT 5844 B-nuorten SM alkusarja 15:30 Tapiola 2 Blues Tappara Nurmela, Kivilaakso, Alastalo
HJT 5849 B-nuorten SM alkusarja 14:05 Pirkkola Jokerit KalPa Nordström, Kujanpää, Ronkainen
OJT 5859 B-nuorten SM alkusarja 15:00 Kempele K-Laser Ässät Marjakangas, Niemelä, Parpala
HJT 5861 B-nuorten SM alkusarja 12:30 Tapiola 2 Blues Ak TPS Heikkinen, Rämö, Sorokin
KSJT 5888 B-nuorten SM alkusarja 13:05 Jyväskylä hh1 JYP Sport Vihriälä, Rytkönen, Virtala
OJT 5906 B-nuorten SM alkusarja 13:30 Raksila Kärpät Pelicans Vares, Perämäki, Määttä
IETK 6087 C-nuorten Mestiksen karsinta, lohko 2 16:15 Imatra 2 SaiPa/Ketterä KalPa Akatemia Tiippana, Liukka
KSJT 6088 C-nuorten Mestiksen karsinta, lohko 2 17:00 Jyväskylä hh2 Diskos SaPKo Virtala, Rytkönen
JJT 6089 C-nuorten Mestiksen karsinta, lohko 2 12:45 Joensuu Jokipojat Jukurit/PiPS Kukkonen, Heiskanen
HJT 6146 B2-nuorten SM alkusarja 11:45 Pirkkola K-Kissat HJK Haapakoski, Mäkiaho
TaJT 6210 B2-nuorten SM alkusarja 19:45 Sentteri MP Tappara JYP Antila, Ihantola
HJT 6249 B2-nuorten SM alkusarja 17:05 Leppävaara Covert Blues EKS KalPa Uronen, Kinnunen
IETK 6262 B2-nuorten SM alkusarja 12:30 Imatra 1 SaiPa TPS Sinkkonen, Rossi
HJT 6264 B2-nuorten SM alkusarja 16:50 Malmi 1 HIFK KKP Mäkelä, Vuohtoniemi
HMLJT 6311 C-nuorten SM karsintasarja 16:00 Hämeenlinna HPK Blues Ak Haapalahti, Kaunismäki
TaJT 6360 C-nuorten SM karsintasarja 11:30 Hakametsä Tappara HIFK Ch Niskasaari, Brander
KuoJT 6364 C-nuorten SM karsintasarja 14:55 Tuplajäät 1 KalPa Ässät Haavisto, Levy
VJETK 6412 C-nuorten SM karsintasarja 15:15 Vaasa hh 2 Sport Lukko Pekonen, Nokkonen
HJT 6448 C-nuorten SM karsintasarja 13:40 Kerava 2 KJT-Haukat KooKoo Väyrynen, Aalto
LaJT 6544 C-nuorten SM karsintasarja 13:40 Laune 2 Pelicans TPS Kirjavainen, Ahvenainen
TuJE 6563 C-nuorten SM karsintasarja 17:05 Varissuo 2 TuTo Blues Kukkonen, Lehtonen
EPJT 6634 II-divisioona, lohko 3 17:00 Kauhava He-Ki Jeppis Pakkala, Tukeva
PJT 6644 II-divisioona, lohko 3 16:00 Kruunupyy IKK KuRy Saajoranta, Holmbäck
VJETK 6645 II-divisioona, lohko 3 12:45 Vaasa KoMu HT KieHa Salomäki, Salo
HJT 6654 II-divisioona, lohko 1 19:50 Kauniainen GrIFK HC Vantaa Väyrynen, Forssell
HJT 6721 II-divisioona, lohko 1 17:40 Kirkkonummi HCK Salamat Nikkarit Jokinen, Lustig
HyJT 6750 II-divisioona, lohko 1 18:30 Hyvinkää H.K.H. Wolf Nenonen, Johansson
PoJT 6828 C-nuorten Suomi-Sarja karsinta, lohko 2 19:10 Porvoo Hunters Wolf I East Kuosmanen, Lindblom
HJT 6829 C-nuorten Suomi-Sarja karsinta, lohko 2 14:20 Mäntsälä Jää-Tiikerit White Warkis Mattlar, Korpi
LPRJT 6831 C-nuorten Suomi-Sarja karsinta, lohko 2 14:15 Taavetti KY-80 Pelicans Team Pussinen, Virolainen
RoiJT 6865 III-divisioona Lappi Liiga 19:10 Lappi Areena RoPo KiPS Kukkola, Kultima
NJT 6866 III-divisioona Lappi Liiga 16:00 Pello PeKi Red Stars KoTU Hockey Marttila, Marttila
RoiJT 6867 III-divisioona Lappi Liiga 17:00 Sodankylä SoPa YKI Ojala, Laine
HJT 6966 C-nuorten Mestiskarsinta 19:50 Espoonlahti Blues EPS Team Viikingit Tyster, Salminen
HJT 6967 C-nuorten Mestiskarsinta 16:10 Myyrmäki EVU TPS Akatemia Lagerström, Stasikovs
LJT 6968 C-nuorten Mestiskarsinta 16:50 Lohja HAKI RNK Jantunen, Ketola
HJT 6969 C-nuorten Mestiskarsinta 15:50 Paloheinä 1 HJK Nikkarit HyRi Pajanen, Hakala
HyJT 7027 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 13:30 Hyvinkää Jää-Ahmat HyRi Blues EPS/Wh Kivelä, Kivelä
HJT 7038 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 19:50 Laaksolahti Blues EKS HPK-T Einola, Linnarinne
HJT 7041 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 19:00 Myyrmäki 2 EVU Kurra Laamanen, Linnarinne
HJT 7043 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 19:55 Vuosaari 1 Viikingit Akatemia Blues W Hakala, Ryzhenkov
HJT 7225 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 18:10 Matinkylä 2 Blues JR Blue K-Tiikerit Pääkkö, Viitala
HMLJT 7228 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 12:30 HML Hakio 1 HPK Team OKK Team Harle, Villanen
TuJE 7372 II-divisioona, lohko 6 18:00 Raisio RNK Hoci ParSport Halminen, Reunanen
PJET 7373 II-divisioona, lohko 6 15:00 Harjavalta KuKi LLuja Mäkisalo, Rautavuori
PJET 7374 II-divisioona, lohko 6 13:00 Kokemäki KK-V Haka Suvikas, Kulme
TuJE 7375 II-divisioona, lohko 6 14:50 Kupittaa Chiefs Kiekkohait Iljanka, Jumppanen
TaJT 7564 II-divisioona, lohko 2 17:00 Ruovesi RuoSkA Hokkarit Poikolainen, Mikkola
TaJT 7587 II-divisioona, lohko 2 18:30 Mänttä KPK HC Giants Virta, Henriksson
RauJT 7676 B-nuorten Suomi-sarjan karsinta, lohko 3 14:20 Eurajoki EjL Ässät Akatemia Aalto, Laine
KSJT 7678 B-nuorten Suomi-sarjan karsinta, lohko 3 16:15 Jämsä JIlves Uplakers Tarvainen, Asplund
EPJT 7679 B-nuorten Suomi-sarjan karsinta, lohko 3 15:00 Virrat KieHa Team 66 Pingviinit Rintaoja, Olkkonen
PJET 7750 C-nuorten Mestis karsintasarja, lohko 3 18:15 Kankaanpää KJK RuoSkA Nurmi, Ylisäe
TaJT 7751 C-nuorten Mestis karsintasarja, lohko 3 17:15 Sentteri MP KOOVEE Pyry Järvinen, Laine
EPJT 7832 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 18:30 Seinäjoki 2 S-Kiekko Team JEMU Kettunen, Kamppinen
LieETK 7920 II-divisioona, lohko 4 16:00 Lieksa Hurtat Warkis Mannermaa, Tolonen
TaJT 7981 C2 AAA-alkusarja 17:00 Sentteri SPO Ilves Montreal Ässät Predators Ruohonen, Sillanpää
TaJT 7983 C2 AAA-alkusarja 18:30 Sentteri RBK Tappara Jive TPS Akatemia Palmu, Sainio
TuJE 8039 C2 AAA-alkusarja 16:35 Impivaara 1 TPS Tappara Samba Uusikartano, Sundman
RauJT 8040 C2 AAA-alkusarja 18:15 Rauma 2 Lukko FoPS Aalto, Derevlev
KuuJT 8123 C-nuorten Suomi-sarjan karsinta 15:15 Kuusamo PaKa PyPo Multas, Manninen
KuoJT 8137 C-nuorten Suomi-sarjan karsinta 16:10 Kiuruvesi IPK/KK-81 MuJK Remes, Kettunen
OJT 8139 C-nuorten Suomi-sarjan karsinta 14:00 Haukipudas Ahmat/K-Oulu RJK Annunen, Parkkila
KSJT 8157 C-nuorten Suomi-Sarjan karsinta 18:45 Jämsä JIlves He-Ki Tarvainen, Asplund
PJT 8277 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 15:20 Pedersöre IFK Lepplax Warkis Linden, Röyks
KuoJT 8278 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 11:00 Iisalmi IPK PJK/RJK Karppinen, Kyyriäinen
KSJT 8279 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:35 Tikkakoski JyKi LiKi Parviainen, Huttunen
HJT 8322 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:20 Järvenpää Haukat-KJT Titaanit Pursiainen, Nikkilä
KouJT 8323 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 16:45 Kuusankoski KooKoo RW Mäkynen, Simonen
KouJT 8324 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 13:15 Inkeroinen KY-80/AaKoo OKK Raja, Simonen
SaJE 8428 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 13:15 Salo Kiekkohait Vipers Lannermaa, Viitanen
SaJE 8448 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 17:15 Salo Kiekkohait Vipers Aaltonen, Suominen
LPRJT 8504 Nuorten Aluesarja 14:30 Savitaipale StU Hunters Turunen, Koskinen
HJT 8505 Nuorten Aluesarja 16:50 Mäntsälä MJT IHK TEAM Mattlar, Haaranen
HMLJT 8549 Nuorten Aluesarja 13:15 Hämeenlinna hh HPK Team VaPS Haapalahti, Kolunen
TaJT 8550 Nuorten Aluesarja 19:30 Valkeakoski K-Ahma Uplakers Koivuniemi, Kupiainen
PJET 8551 Nuorten Aluesarja 13:00 Panelia PaRa Pingviinit Nurmi, Salonen
TuJE 8604 Nuorten Aluesarja 15:15 Raisio RNK EKS Rantanen, Ojuri
TuJE 8605 Nuorten Aluesarja 19:20 Varissuo 2 TuTo 2 Blues Team Puro, Okko
TuJE 8607 Nuorten Aluesarja 17:20 Paimio PaiHa OKK Tuomela, Seppälä
EPJT 8644 B2-nuorten Mestiksen alkusarja 17:45 Alavus APV Pingviinit Ouri, Mäkelä
KouJT 8808 III-divisioona Kymi-Saimaa 16:00 Inkeroinen AaKoo Piranha´s Backman, Hongisto
KouJT 8809 III-divisioona Kymi-Saimaa 16:00 Kausala Iitti Hockey Parru HT Heikkinen, Huuhilo
KouJT 8810 III-divisioona Kymi-Saimaa 18:00 Valkeala ValKi StU Löppönen, Raukola
HJT 8867 C-nuorten Mestiskarsinta 16:20 Oulunkylä OKK KJT-Haukat Akatemia Hirvenkivi, Närväinen
HJT 8962 C2 AAA alkusarja, lohko 1 18:00 Matinkylä 3 BluesJR Viikingit Karppinen, Eväkoski
HJT 8963 C2 AAA alkusarja, lohko 1 17:00 Leppävaara Dynasty BluesJR Blue SaiPa/Ketterä Paiho, Riikonen
HJT 8964 C2 AAA alkusarja, lohko 1 14:50 Espoonlahti Blues EPS/RED Pelicans Saarimaa, Rantalainen
HJT 8965 C2 AAA alkusarja, lohko 1 13:05 Paloheinä 2 HIFK KooKoo Hynninen, Laukkanen
HJT 8966 C2 AAA alkusarja, lohko 1 09:30 Paloheinä 2 HIFK Ch KJT-Haukat Hynninen, Kinnunen
MJT 8968 C2 AAA alkusarja, lohko 1 13:50 Mikkeli Jukurit/PiPS K-Kissat Puhakka, Loponen
JJT 9076 C2 AA -sarja 14:00 Kitee Jääsudet Hurtat Nevalainen, Vehviläinen
JJT 9077 C2 AA -sarja 12:30 Kontiolahti Kajastus Jokipojat Pun. Lemmetty, Sutinen
KSJT 9128 C2 AAA-taso 15:15 Jyväskylä hh1 JYP KalPa Bärlund, Vihriälä
JJT 9199 C2 AAA-taso 17:15 Joensuu hh Jokipojat Musta KeuPa HT Kärki, Sutinen
VJETK 9201 C2 AAA-taso 12:25 Vaasa hh 2 Sport Kärpät M Pienimäki, Mäenpänen
SlnETK 9202 C2 AAA-taso 14:00 Rantasalmi SaPKo valkoinen LeKi-75 Sairanen, Koivu
JJT 9305 III-divisioona, Savo-Karjala 14:00 Eno Jets-Kaja IPK Team Tikka, Haavisto
KAIJT 9307 III-divisioona, Savo-Karjala 16:00 Kuhmo KUKI HT RU Karjalainen, Leinonen
KouJT 9428 C2 AAA alempi alkusarja 12:00 Valkeala Titaanit Blues EKS/Blue Lehtinen, Sakki
HJT 9429 C2 AAA alempi alkusarja 15:45 Hyrylä 2 KJT-Haukat Akatemia Ketterä/SaiPa Haapakoski, Vattulainen
HJTRY 9431 C2 AAA alempi alkusarja 14:00 Heinola Pelicans Akatemia HJK /White Nykänen, Pellikka
PoJT 9432 C2 AAA alempi alkusarja 12:00 Loviisa LJK Hunters Kettunen, Palmgren
HJT 9433 C2 AAA alempi alkusarja 15:15 Kirkkonummi Salamat/sin Wolf I East Moisio, Uomala
HJT 9434 C2 AAA alempi alkusarja 17:00 Vuosaari 1 Viikingit Akatemia Jää-Ahmat HyRi Hynninen, Habbaba
UJET 9525 III-div. ylempi sarja 16:30 Uusikaupunki UJK Karhu HT
TuJE 9526 III-div. ylempi sarja 17:20 Kupittaa TuK-V Kiekko-67 Myllymaa, Ihaksinen
TuJE 9527 III-div. ylempi sarja 16:15 Tarvasjoki TarU KJK Okko, Puro
TaJT 9599 C2 AA -alkusarja 12:00 Orivesi Fortuna Pelicans Team HO Laakkonen, Siuro
LaJT 9601 C2 AA -alkusarja 15:00 Vääksy Pelicans Team V KOOVEE Keltaiset Uotila, Eloranta
TaJT 9602 C2 AA -alkusarja 15:30 Ylöjärvi 2 Uplakers mustat KJK Niemi, Saarikoski
TaJT 9603 C2 AA -alkusarja 14:30 Parkano PK 83 Pingviinit Niemenmaa, Perämäki
FETK 9724 III-div.alempi sarja 19:45 Forssa JKS USiKi Mäkelä, Mäki-Laurila
TuJE 9726 III-div.alempi sarja 20:00 Varissuo 1 Mean Machine Tigers Rauma Kukkonen, Lehtonen
PJET 9727 III-div.alempi sarja 19:00 Panelia PaRa SoPa Ahokas, Sihvonen
TaJT 9773 D1 AAA -alkusarja 16:00 Hervanta 2 KOOVEE Keltaiset HC Nokia Akatemia Gort, Järvinen
TaJT 9774 D1 AAA -alkusarja 12:30 Hervanta 1 Ilves Ottawa HC Nokia Oranssit Kupiainen, Tikkanen
TaJT 9775 D1 AAA -alkusarja 15:30 Sentteri SPO Ilves Anaheim HPK Oranssit Palmu, Lepaus
SaJE 9845 C2 AA 19:30 Salo Kiekkohait Ässät Canucks Mannermaa, Reunanen
RauJT 9847 C2 AA 12:45 Rauma TK 1 Lukko Team VG-62 Rintanen, Hautakoski
PJET 9849 C2 AA 12:00 Merikarvia MJU TPS Tepsi Ylisäe, Aaltonen
TuJE 9850 C2 AA 12:45 Parainen ParSport Red SoPa Musta Silanterä, Seppälä
TaJT 9915 D1 AA -alkusarja 18:00 Vammala VaPS valk HC Nokia Mustat Ruusumaa, Zahartsenko
TaJT 9918 D1 AA -alkusarja 14:15 Ylöjärvi Uplakers Mustat K-Ahma Paukku, Sainio
TaJT 9920 D1 AA -alkusarja 17:30 Pirkkala Pingviinit JIlves Jokinen, Lehtimäki
TaJT 9923 D1 AA -alkusarja 11:30 Hervanta 2 Ilves Calgary VaPS sin Ruutana, Mykkänen
TaJT 9957 D2 AAA -alkusarja 11:10 Lempäälä LeKi Sininen HC Nokia Oranssit Kuhmonen, Hakkarainen
LaJT 9958 D2 AAA -alkusarja 12:00 Laune 2 Pelicans Turkoosi HPK Oranssit Saarinen, Ruoti
KuoJT 10092 D2 AA -sarja 13:30 Sonkajärvi KallSi Kiva HT Tiirikainen, Saarimäki
KuoJT 10093 D2 AA -sarja 10:45 Lapinlahti LL-89 SoKi P Rajasilta, Tarasmaa
KuoJT 10097 D2 AA -sarja 13:00 Suonenjoki SuKiKa Pouli Sinokki, Rissanen
HMLJT 10232 D2 AA -alkusarja 12:15 HML Hakio 2 HPK Mustat Tappara Paronit Korvakangas, Rajamäki
HMLJT 10233 D2 AA -alkusarja 14:00 HML Hakio 2 HPK Valkoiset Tappara Kreivit Virtanen, Töyry
HMLJT 10268 D2 A -alkusarja 15:40 HML Hakio 2 Syke K-Ahma Joensuu, Känkänen
TaJT 10269 D2 A -alkusarja 13:15 Vammala VaPS sininen Kisa-Eagles valkoinen Ruusumaa, Rantanen
HJT 10838 C2 AA alkusarja 15:30 Vuosaari 1 Viikingit Team Jää-Ahmat/Wh Vatjus-Anttila, Salminen
HJT 10844 C2 AA alkusarja 18:00 Konala 1 HJK Blue Wolf Sinerkari, Nylund
HJT 10847 C2 AA alkusarja 17:45 Hyrylä 2 KJT-Haukat Orange Kurra/M Portti, Forsman
TaJT 10910 III-divisioona Ylempi 16:00 Orivesi Fortuna LÄU / SENAATTOR Sissonen, Jämsä
KSJT 10912 III-divisioona Ylempi 16:00 Jämsänkoski JIlves 2 Pelikaanit Parviainen, Kuhalampi
TaJT 10995 III-divisioona Ylempi 17:30 Parkano PK 83 Hokkarit II Lehtolammi, Vakkari
HJT 11084 III-divisioonan alkusarja 20:00 Myyrmäki EVU Näädät Seistola, Hänninen
LJT 11085 III-divisioonan alkusarja 19:20 Nummela HAKI PiTa Viinanen, Saarni
TaJT 11091 III-divisioona Ylempi 18:15 Nokia Pyry M2 JäHi Henriksson, Metso
TaJT 11092 III-divisioona Ylempi 15:45 Nokia Pyry M3 AHK Harra, Laukkala
LaJT 11132 III-divisioona Ylempi 16:30 Pajulahti NASKI HC Giants Akatemia Kakko, Halme
TaJT 11133 III-divisioona Ylempi 19:30 Lempäälä LeKi 2 HPK Icedogs Rantanen, Hauhia
JLETK 11305 C2 AA 13:45 Nivala Cowboys White Jääkobrat Visuri, Taskinen
OJT 11306 C2 AA 17:20 Oulunsalo K-Laser P Kärpät V Heikkinen, Karvonen
KAIJT 11307 C2 AA 11:45 Kajaani Hokki W LiKi Savolainen, Ohtonen
OJT 11308 C2 AA 12:55 Muhos MuJK V Kärpät M Polet, Alanko
SlnETK 11460 D1 AAA alkusarja, lohko 4 13:30 Savonlinna SaPKo Blue Ketterä Flames Rautio, Seila
JJT 11461 D1 AAA alkusarja, lohko 4 10:30 Joensuu Jokipojat Pun SaiPa Jopet Lappalainen, Puranen
MJT 11462 D1 AAA alkusarja, lohko 4 11:40 Mikkeli Jukurit Sininen Titaanit White Korhonen, Lokka
HJT 11552 III-divisioonan alkusarja 16:30 Malmi 3 Red Wings OKK Tankki Rautavirta, Taimisto
HJT 11563 III-divisioonan alkusarja 19:50 Malmi 1 K-Kissat KHT Rauhala, Ahlavaara
HJT 11564 III-divisioonan alkusarja 16:00 Kellokoski KelA LJK Lehtinen, Munnukka
KAIJT 11736 D1 AA -sarja 11:00 Sotkamo SoKi Hokki White Lämsä, Laukkanen
KuoJT 11764 D1 AA -sarja 13:00 Kiuruvesi KK-81 Sukika Remes, Kettunen
KuoJT 11943 Pro Shop Harrasteliiga / Kevyt-A 09:45 Tuplajäät 1 Muaningan tavikset EPH Saarela, Leskinen
KuoJT 12222 D1-AAA 15:40 Iisalmi IPK S-Kiekko Sininen Laakkonen, Kyyriäinen
KSJT 12253 D1-AAA 14:40 Jyväskylä hh2 Diskos Sport Jukit Blomqvist, Vuorio
KuoJT 12259 D1-AAA 10:45 Tuplajäät 2 KalPa Yellow JYP Musta Knuuttila, Kankkunen
KuoJT 12260 D1-AAA 12:10 Tuplajäät 1 KalPa Black JYP Valkoinen Vanninen, Savolainen
TaJT 12345 III-divisioona Alempi 18:15 Koulukatu tj MaKo Akaan Kiekko Luiro, Niiranen
KJT 12366 D2-AAA 10:00 Kokkola hh Hermes Red JYP Valkoinen Holmbäck, Kauppila
KJT 12398 D2-AAA 13:30 Kokkola hh Hermes Red JYP Musta Karjalainen, Saviranta
TaJT 12423 D2 A -alkusarja 13:00 Hämeenkyrö Hokkarit PK 83 Hankaniemi, Mäenpää
EPJT 12465 B-C tyttöjen aluesarja 14:15 Ähtäri KieHa TuTo Huvila, Tikkamäki
HMLJT 12467 B-C tyttöjen aluesarja 17:50 HML Hakio 2 HPK Blues EKS Nykänen, Rannelma
VJETK 12478 B-C tyttöjen aluesarja 15:40 Vaasa hh 1 Sport UJK Jokipii, Ranta
HJT 12528 E-Tyttöjen Aluesarja 18:00 Laaksolahti Blues EKS Usiki Einola
LJT 12529 E-Tyttöjen Aluesarja 13:00 Nummela HAKI RW / Salamat Laine
KuoJT 12627 D-E tyttöjen aluesarja 14:00 Lippumäki APV Jukurit Lappi, Herranen
KuoJT 12628 D-E tyttöjen aluesarja 16:30 Lippumäki KalPa JYP Kankkunen, Herranen
KuoJT 12629 D-E tyttöjen aluesarja 15:15 Lippumäki JYP APV Herranen, Saastamoinen
KuoJT 12630 D-E tyttöjen aluesarja 17:45 Lippumäki Jukurit Jokipojat Lappi, Kankkunen
KuoJT 12643 D-E tyttöjen aluesarja 19:00 Lippumäki Jokipojat KalPa Savolainen, Häyrinen
RoiJT 12749 C2 AA aluesarja 15:40 Lappi Areena hh 2 RoKi KiPS Kieksi, Siivola
RoiJT 12927 D2 AA alkusarja 14:00 Ivalo TuKi EtPo Kelloniemi, Titola
RoiJT 12928 D2 AA alkusarja 12:15 Sodankylä SoPa KiPS Huikuri, Majava
JLETK 13009 D1 AA 12:15 Nivala Cowboys Black TeKi Visuri, Saari
JLETK 13010 D1 AA 14:00 Haapavesi HaU RJK R Riuttanen, Räisänen
KLETK 13011 D1 AA 15:30 Kalajoki JHT S Kiilat Kärkinen, Heikkilä
OJT 13074 D1 AA 13:00 Raksila 2 Kärpät Musta SuPS 03 Pernu, Hirvonen
TaJT 13099 E1 AA -alkusarja lohko 2 16:00 Ylöjärvi Uplakers Mustat Pelicans Valkoinen HE Heino, Mäkinen
TaJT 13105 E1 AA -alkusarja lohko 2 17:00 Ylöjärvi VaPS sin Pelicans Valkoinen HE Heino, Mäkinen
TaJT 13106 E1 AA -alkusarja lohko 2 18:00 Ylöjärvi Uplakers Mustat Pelicans Valkoinen HO Suihkonen, Holopainen
TaJT 13111 E1 AA -alkusarja lohko 2 19:00 Ylöjärvi VaPS sin Pelicans Valkoinen HO Suihkonen, Holopainen
TaJT 13126 E1 AA -alkusarja lohko 2 16:50 Valkeakoski HPK Valkoiset Tappara Ketterät Lähdesmäki, Markkula
LaJT 13130 E1 AA -alkusarja lohko 2 11:00 Vääksy Pelicans Valkoinen 1 Pelicans Valkoinen 2 Aho, Kaijomaa
TaJT 13132 E1 AA -alkusarja lohko 2 15:40 Valkeakoski HPK Valkoiset Tappara Terävät Visala, Koivu
TaJT 13133 E1 AA -alkusarja lohko 2 18:00 Valkeakoski K-Ahma Tappara Ketterät Lähdesmäki, Markkula
TaJT 13139 E1 AA -alkusarja lohko 2 14:30 Valkeakoski K-Ahma Tappara Terävät Visala, Koivu
LaJT 13148 E1 AA -alkusarja lohko 2 10:00 Vääksy Pelicans Valkoinen V Pelicans Valkoinen 1 Aho, Kaijomaa
LaJT 13154 E1 AA -alkusarja lohko 2 12:00 Vääksy Pelicans Valkoinen V Pelicans Valkoinen 2 Oksanen, Uotila
SlnETK 13161 D1 AA alkusarja, lohko 4 11:15 Savonlinna SaPKo White Warkis Rautio, Seila
SlnETK 13176 D1 AA alkusarja, lohko 4 11:30 Rantasalmi RU/RaJu-team Ketterä Oilers Sairanen, Koivu
LPRJT 13195 D1 AA alkusarja, lohko 4 17:00 Savitaipale StU Jukurit Keltainen Tikkanen, Turunen
KTJT 13348 D1 AA alkusarja 14:00 Tornio TIHC K-Oulu Valkoinen Pelimanni, Salmi
KuuJT 13349 D1 AA alkusarja 13:30 Kuusamo PaKa KKP P Murtovaara, Tuljakov
MJT 13379 D2 AAA alkusarja, lohko 4 17:10 Mikkeli hh Jukurit Sininen KalPa Black Suvisuo, Olkkonen
LPRJT 13381 D2 AAA alkusarja, lohko 4 16:15 LPR UK2 SaiPa Kollet Jokipojat Musta Lipiäinen, Virolainen
KouJT 13382 D2 AAA alkusarja, lohko 4 14:15 Kuusankoski KooKoo Orange SaPKo Valkoinen Lautala, Mäkynen
TaJT 13474 E1 A -alkusarja lohko 2 10:15 Mänttä KPK K-Karhut Luhtamaa, Luhtamaa
TaJT 13475 E1 A -alkusarja lohko 2 12:45 Mänttä KPK Fortuna Porevesi, Luhtamaa
TaJT 13481 E1 A -alkusarja lohko 2 11:30 Mänttä Fortuna K-Karhut Porevesi, Luhtamaa
RoiJT 13509 D2 AA 14:00 Lappi Areena hh 2 RoKi K-Laser Punainen Kieksi, Siivola
OJT 13510 D2 AA 16:00 Raksila Kärpät Musta KKP valkoinen Pernu, Suorsa
JLETK 13582 D2 AA 12:15 Haapajärvi Kiilat Cowboys Valkoinen Saaranen, Laajala
JLETK 13583 D2 AA 15:00 Oulainen Jääkobrat JHT S Hanhela, Myllylä
JLETK 13584 D2 AA 11:00 Pyhäjärvi PyPo YJK Joro, Männikkö
OJT 13657 D2 AA 12:45 Linnanmaa 2 KKP valkoinen LiKi Alaoja, Kuusisto
OJT 13658 D2 AA 14:30 Linnanmaa 2 KKP sininen Ahmat Alaoja, Asikainen
OJT 13681 D2 AA 09:15 Linnanmaa 2 K-Oulu K-Laser Valkoinen Veteläinen, Kuusisto
TaJT 13700 E2 AAA -alkusarja 14:00 Hervanta 1 Ilves Arizona Tappara Viipperät Rajamäki, Kuivila
TaJT 13710 E2 AAA -alkusarja 19:00 Haka 3 Tappara Hyrrät Tappara Rullat Stark, Ruohonen
TaJT 13713 E2 AAA -alkusarja 17:15 Hervanta 1 Ilves Boston Ilves Washington Mykkänen, Heiskala
TaJT 13728 E2 AAA -alkusarja 15:00 Hervanta 1 Tappara Viipperät Ilves Arizona Rajamäki, Kuivila
TaJT 13738 E2 AAA -alkusarja 18:00 Haka 3 Tappara Rullat Tappara Hyrrät Stark, Ruohonen
TaJT 13741 E2 AAA -alkusarja 16:15 Hervanta 1 Ilves Washington Ilves Boston Mykkänen, Heiskala
KotJET 13787 D2 AA alkusarja, lohko 4 12:00 Hamina AaKoo/KY-80 Jukurit Keltainen Vainikka, Backman
KouJT 13788 D2 AA alkusarja, lohko 4 12:00 Kausala Iitti Hockey Kookoo White Nurminen, Ollikka
LPRJT 13789 D2 AA alkusarja, lohko 4 11:00 Savitaipale StU Pelicans valkoinen P-H Kaipia, Koskinen
KSJT 13819 III-divisioona 13:00 Suolahti Urho ILW Häkkinen, Ryska
KSJT 13820 III-divisioona 16:30 Karstula Kiva JIlves Mäkinen, Halttunen
VJETK 13849 III-divisioona 15:00 Maalahti MIF Mafia Nikko, Munck
VJETK 13850 III-divisioona 16:00 Närpiö Kraft IFK Lepplax Juusola, Savolainen
KJT 13869 III-divisioona 15:30 Teerijärvi TUS Kiekko-Veljet II Joutsen, Björndahl
PJT 13870 III-divisioona 14:30 Uusikaarlepyy Muik Hockey II KuRy II Hietaharju, Smulter
RoiJT 14025 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta, lohko 1 17:00 Kemijärvi KeKi IKK Meriläinen, Tikkanen
EPJT 14027 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta, lohko 1 14:00 Kauhava He-Ki Sport Team Pakkala, Tukeva
JLETK 14034 B-nuorten Suomi-Sarjan karsinta, lohko 1 12:30 Ylivieska YJK S-Kiekko Männikkö, Alardt
TuJE 14104 Nuorten Suomi-Sarjan karsinta 17:30 Naantali VG-62 KaKiPo Ahlas, Saarni
OJT 14313 E1 AA 13:15 Jääli KKP sininen Hokki White Vikstedt, Mäläskä
OJT 14314 E1 AA 11:45 Linnanmaa 1 Kärpät 06 Musta K-Oulu Sininen Kemppainen, Kiprianoff
OJT 14315 E1 AA 12:00 Liminka LiKi YJK M Rantaniemi, Mustonen
JLETK 14343 E1 AA 17:00 Oulainen Jääkobrat Cowboys Hanhela, Myllylä
KLETK 14344 E1 AA 11:10 Kalajoki JHT s HaU Heikkilä, Siironen
RaaJT 14345 E1 AA 13:45 Raahe RJK Hermes Sininen Lammi, Haikara
OJT 14379 E1 AA 16:15 Linnanmaa 2 K-Oulu Valkoinen Hokki Red Pajukangas, Lehtola
JLETK 14381 E1 AA 14:00 Haapajärvi Kiilat PyPo Saaranen, Laajala
OJT 14475 E2 AA 10:00 Linnanmaa 1 Kärpät Keltainen Ahmat Oranssi Junes, Heikurainen
OJT 14476 E2 AA 13:20 Kempele K-Laser Musta Jääkobrat Valkoinen Karjalainen, Sahlström
KJT 14538 E2 AA 12:00 Kokkola Hermes Punainen Cowboys Valkoinen Karjalainen, Saviranta
JLETK 14539 E2 AA 13:00 Pyhäjärvi PyPo HaU Männikkö, Pinola
OJT 14568 E2 AA 15:00 Jääli KKP punainen Ahmat Valkoinen Kohonen, Hämäläinen
RaaJT 14569 E2 AA 10:45 Raahe RJK Punainen K-Oulu valk Eskelinen, Aho
RaaJT 14570 E2 AA 12:30 Pyhäjoki PJK LiKi Riihijärvi, Impola
OJT 14589 E1 AA 15:15 Linnanmaa 1 Kärpät Valkoinen K-Laser Marjala, Suorsa
OJT 14590 E1 AA 13:30 Linnanmaa 1 Kärpät Keltainen K-Laser Punainen Lehtola, Marjala
KuuJT 14619 E2 AA 11:45 Kuusamo PaKa K-Laser Valkoinen Murtovaara, Tuljakov
OJT 14620 E2 AA 10:55 Muhos MuJK K-Laser Sininen Kellin, Marjala
OJT 14621 E2 AA 16:15 Jääli KKP sininen KKP Valkoinen Kohonen, Hämäläinen
LPRJT 14751 E2 AAA -sarja 13:30 Lappeenranta SaiPa Niepit Jokipojat Musta Mettälä, Karu
IETK 14775 E2 AAA -sarja 10:00 Imatra 2 Ketterä Valkoinen Jukurit Sininen Hirvirinne, Juniorituom Imatra
VJETK 14808 D1-AA 13:25 Vaasa hh 1 Sport Braxit IFK Lepplax Röd Salo, Saari
EPJT 14840 D1-AA 14:00 Kurikka KuRy Hermes/TUS Köykkä-Luopa, Risku-Rajala
IETK 14974 E2 AAA -sarja 11:05 Imatra 2 Ketterä Valkoinen Jukurit Sininen Hirvirinne, Juniorituom Imatra
LPRJT 14985 E2 AAA -sarja 14:45 Lappeenranta SaiPa Niepit Jokipojat Musta Mettälä, Karu
KuoJT 15002 E2 AA -sarja 11:30 Sonkajärvi KallSi SoKi Karhut Hynynen, Myöhänen
KuoJT 15075 E2 AA -sarja 10:30 Sonkajärvi KallSi SoKi Karhut Hynynen, Myöhänen
KSJT 15122 C2 AA-taso 15:00 Piispala Jeppis APV Rytkönen, Olkkonen
KSJT 15123 C2 AA-taso 17:00 Piispala Hermes Torpedo Diskos Pulli, Saari
KSJT 15134 C2 AA-taso 19:00 Piispala Kraft Lions Keltainen APV Pulli, Saari
KSJT 15141 C2 AA-taso 12:00 Piispala Diskos Kraft Lions Keltainen Rytkönen, Olkkonen
KSJT 15149 C2 AA-taso 11:30 Karstula Kiva Hermes Torpedo Ahokas, Hakala
EPJT 15223 C2 AA-taso 17:15 Ähtäri KieHa Virkiä Sininen Huvila, Tikkamäki
LaJT 15567 D1 AAA alkusarja ylempi 13:30 Vääksy Pelicans Turkoosi P-H HIFK/R Oksanen, Uotila
HJT 15591 D1 AAA alkusarja ylempi 15:30 Leppävaara Dynasty BJR Blue 1 Pelicans Turkoosi Pyykkönen, Uusivirta
HJT 15592 D1 AAA alkusarja ylempi 13:45 Myllypuro 1 Jokerit/R Viikingit/T Latvio, Halonen
HJT 15719 D1 AAA alkusarja alempi 16:15 Vuosaari 2 Viikingit/S Blues EPS/Wh Savolainen, Arola
HJT 15725 D1 AAA alkusarja alempi 15:00 Matinkylä 2 BJR White 1 Wolf I East Einola, Elo
HJT 15834 D1 A alkusarja 11:00 Vuosaari 1 Icehearts RW/Plus Pajanen, Sand
HJT 15836 D1 A alkusarja 10:00 Malmi 2 IHK/B KJT-Haukat Green Pöyhönen, Tapaninen
HJT 15837 D1 A alkusarja 16:30 Matinkylä BJR Yellow 2 K-Tiikerit Södermann, Lindroos
HJT 15838 D1 A alkusarja 18:20 Myyrmäki EVU White GrIFK Wh Olkkonen, Häkkinen
HJT 15923 D1 AA alkusarja 12:50 Myyrmäki EVU Black Pelicans valkoinen P-H Salmivuori, Blommendahl
LJT 15926 D1 AA alkusarja 15:00 Lohja HAKI White KJT-Haukat RED Ketola, Luostarinen
PoJT 15927 D1 AA alkusarja 17:30 Porvoo Hunters/Si KJT-Haukat BLACK Vuorela, Moisio
HJT 15929 D1 AA alkusarja 14:45 Vuosaari 2 Viikingit/K Pelicans Valkoinen Sjöberg, Eväkoski
HJT 16056 D2 AAA alkusarja ylempi 13:30 Matinkylä BJR Blue 1 Kurra/M Pursiainen, Hakkarainen
HJT 16060 D2 AAA alkusarja ylempi 19:15 Espoonlahti hh Blues EPS/R Jokerit Wh Koskinen, Lempiäinen
HJT 16062 D2 AAA alkusarja ylempi 15:30 Kauniainen GrIFK Green HIFK White Heinonen, Lahti
HJT 16078 D2 AAA alkusarja ylempi 15:30 Järvenpää 2 Haukat valkoinen Jokerit Bl Tiainen, Juhantila
TuJE 16221 D1 AA 18:50 Naantali VG-62 Blacks FoPS vihreät Ojuri, Rantanen
TuJE 16222 D1 AA 15:05 Impivaara 1 TPS Tompat K-67 Alkio, Halminen
PJET 16252 D1 AA 15:30 Huittinen LLuja KJK Blue Uusitalo, Kulme
UJET 16253 D1 AA 13:00 Laitila LaJy KK-V
FETK 16291 D1 AAA alkusarja, lohko 6 14:45 Somero SoPa Ässät Sharks Penttilä, Toikka
TuJE 16292 D1 AAA alkusarja, lohko 6 11:35 Impivaara 2 TPS Akit VG-62 Nurmi, Bruun
PJET 16323 D1 A 12:10 Pori Astora Ässät Kings Kiekkohait Team Nylund, Ryytty
TuJE 16325 D1 A 15:35 Varissuo 1 TPS Vahat Rockets Siltanen
PJET 16377 D2 AAA 17:10 Pori Astora Ässät Jesset Rockets Nylund, Ryytty
TuJE 16473 D2 AA 13:05 Naantali VG-62 Timpat FoPS Vihreät Saarni
UJET 16475 D2 AA 10:00 Uusikaupunki UJK KJK Blue
TuJE 16476 D2 AA 12:20 Varissuo 2 TuTo White LLuja Musta Lohikoski, Sundman
TuJE 16477 D2 AA 11:30 Varissuo 1 TuK-V Lukko Keltainen Iljanka, Rantanen
TuJE 16478 D2 AA 14:05 Varissuo 1 TPS Juusot LäKi Halminen, Siltanen
TuJE 16486 D2 AA 13:25 Raisio RNK Yellow Wings SoPa Tuominen
PJET 16513 D2 A 10:00 Harjavalta KuKi TPS Numpat Sihvonen, Niinivirta
SaJE 16551 D2 A 15:30 Salo Kiekkohait Team Ässät Joppet Talvi, Yrttiranta
PJET 16552 D2 A 15:00 Kankaanpää KJK White VT-HT Nylund, Koskinen
PJET 16553 D2 A 13:00 Harjavalta KuKi TPS Rintit Virtanen, Hiukka
PJET 16615 E1 AAA 13:15 Kankaanpää KJK Blue VG-62 Jaguars Nylund, Koskinen
RauJT 16616 E1 AAA 11:45 Rauma TK 2 Lukko RNK Stars Wallenius, Tammi
TuJE 16617 E1 AAA 17:00 Varissuo 1 TuK-V Ässät Senators Tuominen, Laine
TuJE 16618 E1 AAA 15:20 Varissuo 2 TuTo Blue Ässät Flames Virtanen, Mattlar
TuJE 16679 E1 AAA 12:05 Impivaara 1 TPS Aallot FoPS Green Silanterä
RaaJT 16859 Oulun alue AAA 19:30 Raahe RLK 64 Lepakot Virsiheimo, Lammi
OJT 16860 Oulun alue AAA 16:50 Muhos MuJK PuRy Lohela, Karjalainen
TuJE 16970 E1 AA 13:00 Tarvasjoki TarU Ässät Canadiens Rihko
TuJE 16971 E1 AA 13:35 Impivaara 1 TPS Rouvalit LäKi Silanterä, Silanterä
TuJE 16973 E1 AA 13:50 Varissuo 2 TuTo Red TuK-V Vihreä Virtanen, Mattlar
PJET 17075 E1 A 16:30 Kankaanpää KJK White EjL Nurmi, Ylisäe
PJET 17076 E1 A 13:40 Pori Astora Ässät Oilers FoPS Black Viitanen, Lindeman
TuJE 17077 E1 A 15:45 Naantali VG-62 Panthers KuKi Lohikoski
PJET 17078 E1 A 11:30 Panelia PaRa LaJy Black Nurmi, Salonen
TuJE 17155 E2 AAA 10:05 Varissuo 1 TuTo Blue Lukko Keltainen 1 Silanterä
PJET 17293 E2 AA lohko 6 A 10:00 Merikarvia MJU LLujaLäKi Ylisäe, Aaltonen
TuJE 17387 E2 AA lohko 6 A 11:10 Raisio RNK Flames TuTo White Mattlar, Hartikka
PJET 17497 E2 A 10:00 Säkylä LäKiLuja TPS Upit Ruohola
HJT 17607 D2 A alkusarja 09:20 Hernesaari BJR White 3 KJT RED Susi, Sjöberg
HJT 17609 D2 A alkusarja 14:20 Myyrmäki EVU White IHK/B Susi, Varonen
LJT 17610 D2 A alkusarja 13:30 Lohja HAKI Black Hunters 3 Suominen, Saarni
LaJT 17611 D2 A alkusarja 15:00 Pajulahti Pelicans Musta P-H Nikkarit White Korhonen, Halme
HJT 17612 D2 A alkusarja 15:30 Sipoo Wolf Pelicans Musta Karhapää, Siira
HJT 17613 D2 A alkusarja 13:00 Kirkkonummi Salamat/m Viikingit/Y Keinänen, Oura
HJT 17700 D2 AA alkusarja 12:30 Mäntsälä Jää-Tiikerit Green RW White Korpi, Kohtala
HyJT 17713 E1 AAA 12:25 Hyvinkää Jää-Ahmat/R EVU Red Haavikko, Partanen
HJT 17765 E1 AAA 12:30 Järvenpää 2 Haukat valkoinen BJR Blue 1 Hirvenkivi, Sand
HJT 17799 E1 AAA 13:30 Tikkurila K-Vantaa Itä Sininen Jokerit/Y Heikkilä, Aulapalo
HJT 17816 E1 AAA 14:30 Konala 1 HJK White BJR LV Blue 1 Notkola, Parkkinen
PoJT 17817 E1 AAA 14:40 Porvoo Hunters/Si BJR Blue 2 Rautatammi, Vuorela
HJT 17898 E1 AAA 14:15 Hyrylä 2 KJT WH Viikingit/R Blommendahl, Saarnio
KotJET 18023 Naisten harrastesarja 15:15 Kotka hh Titaanit Pelinaiset Ketterä Ladyt Korpela
KotJET 18024 Naisten harrastesarja 14:10 Kotka hh Ketterä Ladyt Kiekkohanhet Nikulainen
KotJET 18045 Naisten harrastesarja 13:15 Kotka hh Titaanit Pelinaiset Kiekkohanhet Nikulainen
HJT 18157 E1 AA 17:45 Espoonlahti hh Blues EPS/Bla BJR White 1 Pöyhönen, Nissinaho
HJT 18233 E1 AA 10:30 Konala 1 K-Kissat Be BJR LV White 1 Antikainen, Notkola
HJT 18235 E1 AA 16:00 Tikkurila K-Vantaa Itä Valkoinen Kurra/M Heikkilä, Aulapalo
LJT 18238 E1 AA 12:00 Lohja HAKI White PiTa/Black Suominen, Ketola
HJT 18259 E1 AA 16:15 Matinkylä BJR White 2 K-Tiikerit IWR Harju, Angeria
HJT 18277 E1 AA 14:30 Järvenpää Haukat oranssi RW white Häkkinen, Sinerkari
EPJT 18321 D2-AA 14:00 Alajärvi JPK Punainen He-Ki Musta Koskenmäki, Luomala
PoJT 18532 E1 AA 16:30 Loviisa LJK Vipers Palmgren
PoJT 18539 E1 AA 13:10 Porvoo Hunters/Ke Vipers Vuorela, Rautatammi
HJT 18636 E1 A 16:15 Espoonlahti hh Blues EPS/Blu GrIFK Gold Pöyhönen, Nissinaho
HJT 18637 E1 A 14:45 Matinkylä BJR White 3 Icehearts Vainikka, Harju
HJT 18638 E1 A 16:30 Laaksolahti Blues EKS White Ice Team Lehtinen, Lehtinen
HJT 18639 E1 A 11:00 Leppävaara Dynasty BJR LV White 2 Haukat mustat Saarimaa, Ilola
HJT 18640 E1 A 16:00 Malmi 1 IHK White HAKI Black Semigin, Ryzhenkov
HJT 18642 E1 A 13:30 Myllypuro 2 Viikingit/B Jää-Ahmat White Kiiski, Korpela
RiJET 18643 E1 A 12:15 Riihimäki 2 Nikkarit White Jää-Tiikerit White Lastunen, Luoma
HJT 18644 E1 A 13:00 Hyrylä 2 KJT Yellow K-Vantaa Itä Punainen Blommendahl, Saarnio
KSJT 18760 D2-AA 14:20 Tikkakoski JyKi A Team LKP / Urho Aarnu, Ivanoff
EPJT 18768 D2-AA 10:00 Seinäjoki 2 SKK KuRy Niemi, Marttila
KSJT 18808 E1-AA 12:10 Jyväskylä hh2 Diskos Team LKP / Urho Blomqvist, Vuorio
KSJT 18810 E1-AA 11:30 Tikkakoski JyKi Valkoinen JYP Valkoinen Aarnu, Ivanoff
EPJT 18882 E1-AA 12:15 Lapua Virkiä Sininen Sport Mambat Römpötti, Kettunen
EPJT 18898 E1-AA 15:30 Alavus APV Musta Sport Mambat Ouri, Mäkelä
VJETK 18899 E1-AA 12:00 Närpiö Kraft S-Kiekko Sininen Sund, Asplund
JJT 18931 E2 AA -sarja 12:00 Kitee Jääsudet KalPa Black Nevalainen, Vehviläinen
JJT 18954 E2 AA -sarja 11:00 Kitee Jääsudet KalPa Black Nevalainen, Vehviläinen
KSJT 19055 D1-AA 09:55 Laukaa Team LKP / Urho Kiva Asplund, Huttunen
EPJT 19056 D1-AA 16:15 Seinäjoki 2 S-Kiekko Punainen Pelikaanit Kettunen, Kamppinen
EPJT 19061 D1-AA 10:10 Lapua Virkiä Sininen Pelikaanit Römpötti, Kettunen
RoiJT 19081 E2 AA alkusarja 12:00 Kemijärvi RoKi keltainen RoKi sininen Meriläinen, Tikkanen
RoiJT 19091 E2 AA alkusarja 11:00 Kemijärvi KeKi RoKi keltainen Laine, Ojala
RoiJT 19094 E2 AA alkusarja 13:00 Kemijärvi RoKi sininen KeKi Meriläinen, Tikkanen
EPJT 19129 E1-AA 18:30 Alajärvi JPK Punainen Sport Virot Koskenmäki, Luomala
EPJT 19146 E1-AA 11:15 Alavus APV Keltainen Virkiä Valkoinen Olkkonen, Vainionpää
EPJT 19147 E1-AA 12:00 Kauhava He-Ki Anaheim Sport Virot Salomäki, Kamppila
KSJT 19264 E2-AA 12:55 Tikkakoski JyKi Leijonat Team LKP/Urho Musta Aarnu, Ivanoff
KSJT 19265 E2-AA 11:30 Jyväskylä hh1 JYP Valkoinen JYP Musta Mäkinen, Toivari
TaJT 19387 Seniorit 40v 20:30 Nokia Woima Näätähokkey Riihimäki, Kaukonen
TaJT 19602 Harrastesarja 4 20:00 Lempäälä 2 Tammela 01 HC Karhukopla Salminen, Okker
TaJT 19737 Harrastesarja 4 18:50 Lempäälä 2 LeTo Kisa-Eagles Salminen, Okker
LPRJT 19889 E2 AA -sarja 12:15 Lappeenranta SaiPa Patet Iitti Hockey Sorsa, Hokkeri
SlnETK 19922 turnaus 50+ 09:00 Tanhuvaara höntsä woudit Nuopponen, Mäenkaski
SlnETK 19923 turnaus 50+ 10:00 Tanhuvaara woudit hätärit Nuopponen, Mäenkaski
SlnETK 19924 turnaus 50+ 11:00 Tanhuvaara marsalkat susipapat Marttila, Kiiski
SlnETK 19925 turnaus 50+ 12:00 Tanhuvaara woudit susipapat Marttila, Kiiski
SlnETK 19926 turnaus 50+ 13:00 Tanhuvaara hätärit höntsä Lehmusoksa, Rouhiainen
SlnETK 19927 turnaus 50+ 14:00 Tanhuvaara marsalkat woudit Lehmusoksa, Rouhiainen
SlnETK 19928 turnaus 50+ 15:00 Tanhuvaara höntsä marsalkat Lehmusoksa, Rouhiainen
SlnETK 19929 turnaus 50+ 16:00 Tanhuvaara susipapat höntsä Mustonen, Pennanen
SlnETK 19930 turnaus 50+ 17:00 Tanhuvaara hätärit marsalkat Mustonen, Pennanen
SlnETK 19931 turnaus 50+ 18:00 Tanhuvaara susipapat hätärit Mustonen, Pennanen
TaJT 20089 Harrastesarja 5 21:30 Hervanta 2 HPV Saturnus Huttunen, Salonen
TaJT 20094 Harrastesarja 5 20:15 Hervanta 2 TahVe Seiska Huttunen, Salonen
TaJT 20105 Harrastesarja 5 18:15 Kangasala Nekalan Noutajat Robaajat Janger, Alaraatikka
EPJT 20228 E2-AA 19:10 Seinäjoki SKK Musta APV Keltainen Urpelainen, Polkki
VJETK 20230 E2-AA 17:40 Vaasa hh 2 Sport Oskut Sport Lutit Autio, Viita-Aho
EPJT 20258 E2-AA 11:30 Kurikka KuRy APV Musta Köykkä-Luopa, Risku-Rajala
EPJT 20259 E2-AA 13:10 Seinäjoki SKK Valkoinen JPK Punainen Kivi, Niemi
KSJT 20260 E2-AA 14:30 Karstula Kiva KieHa Punainen Ahokas, Hakala
LPRJT 20329 E2 AA -sarja 11:00 Lappeenranta SaiPa Patet Iitti Hockey Sorsa, Hokkeri
TaJT 20417 Harrastesarja 5 19:30 Kangasala Ylämummo Tuntemattomat Janger, Alaraatikka
EPJT 20777 Harraste Etelä-Pohjanmaa 16:30 Alajärvi JPK HC Strangers HT Juntunen, Römpötti
JJT 21120 E1 AA -sarja, lohko 4 14:45 Kontiolahti Jokipojat Punainen Kookoo White Sormunen, Tella
KuoJT 21124 E1 AA -sarja, lohko 4 17:00 Leppävirta LeKi-75 Stars KY-80 / AaKoo White Kinnunen, Savolainen
KuoJT 21140 E1 AA -sarja, lohko 4 13:00 Leppävirta KY-80 / AaKoo White KalPa Dragons Hirvonen, Savolainen
JJT 21186 E1 AA -sarja, lohko 4 16:45 Kontiolahti Jokipojat Punainen Kookoo White Sormunen, Purho
KuoJT 21190 E1 AA -sarja, lohko 4 18:00 Leppävirta LeKi-75 Stars KY-80 / AaKoo White Kinnunen, Savolainen
KuoJT 21206 E1 AA -sarja, lohko 4 14:00 Leppävirta KY-80 / AaKoo White KalPa Dragons Hirvonen, Savolainen
LJT 21422 D2 AAA alkusarja alempi 10:30 Lohja HAKI Blue Nikkarit Black Laaksonen, Saarni
HJT 21427 D2 AAA alkusarja alempi 15:15 Myllypuro 1 Viikingit/W K-kissat Cats Parkkinen, Snellman
JJT 21844 E1 AAA, lohko 4 15:45 Kontiolahti Jokipojat Musta KooKoo Black Sormunen, Tella
KuoJT 21848 E1 AAA, lohko 4 11:00 Leppävirta LeKi-75 Lions KY-80 / AaKoo Black Hämäläinen, Puustinen
KuoJT 21864 E1 AAA, lohko 4 15:00 Leppävirta KY-80 / AaKoo Black KalPa Spiders Hirvonen, Savolainen
JJT 21910 E1 AAA, lohko 4 17:45 Kontiolahti Jokipojat Musta KooKoo Black Sormunen, Purho
KuoJT 21914 E1 AAA, lohko 4 12:00 Leppävirta LeKi-75 Lions KY-80 / AaKoo Black Hämäläinen, Puustinen
KuoJT 21930 E1 AAA, lohko 4 16:00 Leppävirta KY-80 / AaKoo Black KalPa Spiders Kinnunen, Savolainen
HJT 23456 E2 AAA 14:00 Kauniainen GrIFK Green Jokerit/Wh Lehtinen
HJT 23457 E2 AAA 10:45 Konala 2 HJK/W BJR LV Blue 1 Lehtinen
LJT 23458 E2 AAA 11:30 Nummela HAKI Blue 1 BJR Blue 1 Laine
HJT 23460 E2 AAA 13:00 Konala 1 HIFK Red EVU/pu Lehtinen
HJT 23549 E2 AAA 16:00 Myllypuro 2 Jokerit/Y Blues EPS/R Ahlavaara
HJT 23637 E2 AAA 13:25 Espoonlahti hh Blues EPS/Wh BJR LV Blue 2 Nenonen
HJT 23638 E2 AAA 13:45 Salmisaari 2 K-Tiikerit IW HIFK White Koivunen
HJT 23727 E2 AAA 14:55 Espoonlahti hh Blues EPS/Wh BJR LV Blue 2 Nenonen
HyJT 23729 E2 AAA 10:55 Hyvinkää Jää-Ahmat/R Kurra Musta Virta, Partanen
PoJT 23818 E2 AAA 16:10 Porvoo Hunters/Si Haukat Valkoinen Moisio
HJT 23819 E2 AAA 17:45 Vuosaari 1 Viikingit/R K-Vantaa Itä Sininen Repo
HJT 23909 E2 AAA 18:45 Vuosaari 1 Viikingit/R K-Vantaa Itä Sininen Repo
HJT 24009 E2 AAA 11:45 Paloheinä 2 HIFK Blues EKS Blue Ryzhenkov
LJT 24011 E2 AAA 17:30 Nummela HAKI White Blues EPS/Bla Saarni
HJT 24014 E2 AAA 15:10 Laaksolahti Blues EKS Blue HJK/G Ahlfors
HJT 24368 E2 AAA 09:00 Konala 1 K-Kissat ca HJK/Black Antikainen
HyJT 24370 E2 AAA 18:00 Klaukkala Kurra/V HIFK Blue Tapaninen
HyJT 25318 E2 AAA 09:25 Hyvinkää Jää-Ahmat/W KOJO Valkoinen Partanen, Jaatinen
HJT 25319 E2 AAA 09:30 Vuosaari 1 Viikingit/W Jää-Tiikerit White Olijslager
HJT 25320 E2 AAA 13:30 Malmi 1 RW Red K-Vantaa Itä Punainen Semigin
PoJT 25321 E2 AAA 10:30 Loviisa LJK KJT Green Kettunen
HJT 25552 E2 AAA 13:15 Matinkylä BJR White 2 Blues EKS White Vainikka
PoJT 25598 E2 AAA 09:00 Loviisa LJK KJT Green Kettunen
KAIJT 25702 Miesten harrastesarjat 13:00 Sotkamo Paltamon Puumat Pappilanpellon Pauke Lämsä, Laukkanen
KouJT 25703 Kuntokiekko Kouvolan seutu 18:30 Inkeroinen VILLISIAT OSPA Korhonen, Hongisto
KAIJT 25703 Miesten harrastesarjat 14:00 Sotkamo HT Varma Lätkäjätkät, LÄJÄ Lämsä, Laukkanen
KAIJT 25704 Miesten harrastesarjat 15:00 Sotkamo Pappilanpellon Pauke HT Varma Laitinen, Lämsä
KAIJT 25705 Miesten harrastesarjat 16:00 Sotkamo Lätkäjätkät, LÄJÄ Paltamon Puumat Laitinen, Lämsä
KAIJT 25706 Miesten harrastesarjat 17:00 Sotkamo Paltamon Puumat HT Varma Laitinen, Laukkanen
KAIJT 25707 Miesten harrastesarjat 18:00 Sotkamo Lätkäjätkät, LÄJÄ Pappilanpellon Pauke Laitinen, Laukkanen
KouJT 25747 Kuntokiekko Kouvolan seutu 14:00 Kausala LEHO EPH Nurminen, Villikka
HJT 25986 IV-divisioona 19:30 Sipoo Wolf Team Storm 2 Matero, Suutari-Jääskö
HJT 26054 V-divisioona 20:45 Malmi 3 MaVe KelA Chiefs Haapa-Aho, Leksis
FETK 26368 E2 AA lohko 6 A 09:30 Loimaa Rockets FoPS Valkoinen Iivonen, Nurminen
HJT 27245 Stadi-liiga 19:30 Myllypuro 1 HC Blackstones Wolf HC Lagerström, Hellstedt
HJT 27311 Harraste Ilta Kevyt 07:45 Paloheinä 2 Bats Viiva HC Blue Moisio, Rauhala
HJT 27501 Harraste Ilta Kevyt Ultralight 15:20 Hernesaari Beavers HC Pipot/blue Taavila, Bogomoloff
LaJT 27979 D1-jun. 12:30 Laune 1 Pelicans d1 musta Pelicans d2 valkoinen Nevala, Sukuvaara
HyJT 29562 Naiset, Harrastesarja Light 15:25 Hyvinkää Flames 1 BS Kanerva
LJT 29564 Naiset, Harrastesarja Light 18:00 Nummela 2 HAKI Ladyt Salamat Heinonen-Turkia
HJT 29621 Naiset, Harrastesarja Classic 20:30 Tikkurila K-vantaa Itä LJK Parkkinen
HJT 29720 Seniorit 60 09:15 Salmisaari 2 Stadin Starat Veivarit Habbaba
TaJT 29805 Miesten harraste harj 13:30 Pirkkala Pingviinit +35 Gorillas (Klaukkala) Helminen, Järvelin
TaJT 29855 Seniorit All Stars (Ilves,Liiga) 12:00 Koulukatu tj Ilves All Stars Tappara All Stars Salonen, Nieminen
RiJET 29883 D1-nuorten aluesarjat AAA 13:45 Riihimäki 2 Kiekko-Nikkarit Bjr Lehto, Hakulinen
LJT 29945 D1-nuorten aluesarjat AAA 14:00 Kisakallio BJR 1 Tappara Jantunen, Laatikainen
LJT 29946 D1-nuorten aluesarjat AAA 16:15 Kisakallio BJR 2 Tappara Leinonen, Laatikainen
KuoJT 32978 Naisten Aluesarja 16:30 Sonkajärvi KallSi KK-81 Na Tiirikainen, Saarimäki
TuJE 33670 Turku TosiRento 12:15 Kupittaa 2 WCWH Diemond Kaarto, Halminen
TuJE 33671 Turku TosiRento 13:15 Kupittaa 2 Taksiurheilijat HC Löysä Lätty Kaarto, Roslöf
TuJE 33672 Turku TosiRento 11:15 Kupittaa 2 LeVi Hockey HC SkräbäTown Heroes Kaarto, Halminen
TuJE 33673 Turku TosiRento 10:15 Kupittaa 2 Jääkarhut Black Stars Alkio, Laine
TuJE 33920 Turku TosiRento 19:45 Kupittaa 2 HC Lazy Ducks Team KynäniskaKerho Meriläinen, Ihaksinen
TuJE 33927 Turku TosiRento 09:15 Kupittaa 2 Delta ht Valpas Alkio, Laine
HJT 37304 Seniorit 45 20:15 Myllypuro 2 HC Pipot Veivarit Varonen, Lassi
TuJE 38398 Paimio L-S Liiga 15:00 Paimio HC Kari Panthers Huikuri, Nenonen
TuJE 38399 Paimio L-S Liiga 14:00 Paimio HC Masku Jääpulut Huikuri, Nenonen
TuJE 38400 Paimio L-S Liiga 13:00 Paimio Sisu Snowmen Huikuri, Nenonen
RoiJT 39964 Naisten Mestis 13:30 Lappi Areena RoKi Red Wings Tapio, Kultima
PJET 40001 Naisten Mestis 16:15 Panelia PaRa APV Viitanen, Sihvonen
KSJT 40003 Naisten Mestis 18:15 Jyväskylä hh1 JYP Puhti Bärlund, Häkkinen
OJT 40043 Naisten Suomi-sarja 14:45 Raksila 2 Kärpät Akatemia KalPa Akatemia Tanhua, Karvonen
SaJE 40056 Naisten Suomi-sarja 11:00 Salo Salo HT Rockets Laakso, Yrttiranta
LPRJT 40070 Naisten Suomi-sarja 19:00 LPR UK2 SaiPa HAKI Kaski, Tukia
KJT 40083 Naisten Suomi-sarja 15:00 Kokkola Hermes Cowboys NiceHockey Kauppila, Tuurinmaa