Kirjaudu
Kenttä Sarja Kerho
Erotuomarimääräykset tänään
Kerho Nro Sarja Pvm Klo Kenttä Koti Vieras Tuomari Tuomari 2 LT 1 LT 2
HJT 1 BaInU16 11:30 Matinkylä 3 Blues Uragan Forssell Simo (16) Jouhi Ari (31)
HJT 1 BaIn00 08:00 Malmi 1 Espoo Selects Finland Selects Lähdesmäki Ville (123) Kortesalmi Lauri (203)
HJT 1 BaIn01 08:00 Matinkylä 3 Finland Selects Dinamo Riga Linnarinne Harry (115) Hytönen Ville (76)
HJT 1 BaIn02 09:45 Malmi 1 SHD Espoo Selects 2 Lähdesmäki Ville (123) Kortesalmi Lauri (203)
HJT 1 BaIn03 08:00 Leppävaara CCM Finland Selects Dinamo Riga Heinonen Jouni (62) Parkkinen Seppo (145)
HJT 1 BaIn04 11:30 Leppävaara CCM Espoo Selects South East Selects Virtanen Timo (163) Ryynänen Ville (313)
LaJT 1 Nuorten SM-liiga 18:30 Lahti Pelicans Saipa Varaa (m) Telkkinen Jaakko Ahvenainen Timo Leinonen Juhana
HJT 2 BaInU16 11:45 Matinkylä 2 Bauer Selects Latvia Selects Lustig Markus (112) Lampen Niklas (11)
HJT 2 BaIn00 08:15 Malmi 2 Bauer Selects SHD Seistola Antti (46) Vallas Paavo (211)
HJT 2 BaIn01 08:15 Matinkylä 2 Espoo Selects SHD Pihl Kim (74) Haapakoski Rasmus (268)
HJT 2 BaIn02 10:00 Malmi 2 Bauer Selects Finland Selects Seistola Antti (46) Vallas Paavo (211)
HJT 2 BaIn03 08:15 Leppävaara RBK Espoo Selects SHD Tiihonen Mika (212) Rautavirta Harri (244)
HJT 2 BaIn04 11:45 Leppävaara RBK Bauer Selects Silver Lions 2 Stasikovs Jevgenijs Pere Sampo
HJT 3 BaInU16 13:15 Matinkylä 3 Blues Akatemia Slovakia Pihl Kim (74) Johansson Mika (19)
HJT 3 BaIn00 13:15 Malmi 1 Penguins Espoo Selects Taavila Tommi (36) Ylä-Rotiala Lauri (26)
HJT 3 BaIn01 09:45 Matinkylä 3 Bauer Selects Penguins Linnarinne Harry (115) Hytönen Ville (76)
HJT 3 BaIn02 11:30 Malmi 1 Espoo Selects 1 Dinamo Riga Taavila Tommi (36) Ylä-Rotiala Lauri (26)
HJT 3 BaIn03 09:45 Leppävaara CCM Bauer Selects HIFK White Heinonen Jouni (62) Parkkinen Seppo (145)
HJT 3 BaIn04 13:15 Leppävaara CCM SHD Silver Lions 1 Virtanen Timo (163) Ryynänen Ville (313)
HJT 4 BaInU16 17:00 Matinkylä 2 Uragan Bauer Selects Virtala Sami Stasikovs Jevgenijs
HJT 4 BaIn00 13:30 Malmi 2 Finland Selects Bauer Selects Lähdesmäki Ville (123) Kortesalmi Lauri (203)
HJT 4 BaIn01 10:00 Matinkylä 2 Tampere Selects ZHM Selects Pihl Kim (74) Haapakoski Rasmus (268)
HJT 4 BaIn02 15:00 Malmi 1 Espoo Selects 2 Bauer Selects Heinonen Jouni (62) Ylä-Rotiala Lauri (26)
HJT 4 BaIn03 10:00 Leppävaara RBK HIFK Red Kärpät Tiihonen Mika (212) Rautavirta Harri (244)
HJT 4 BaIn04 17:00 Leppävaara RBK South East Selects Bauer Selects Kovanen Marko (10) Notkola Jani (104)
HJT 5 BaInU16 18:30 Matinkylä 3 Latvia Blues Akatemia Poikolainen Markku (22) Lönnqvist Tom (43)
HJT 5 BaIn00 18:30 Malmi 1 SHD Penguins Heinonen Jouni (62) Hellstedt Lauri (24)
HJT 5 BaIn01 13:30 Matinkylä 2 SHD2 Finland Selects Heikola Aleksi (221) Hytönen Ville (76)
HJT 5 BaIn02 15:15 Malmi 2 Finland Selects Espoo Selects 1 Lähdesmäki Ville (123) Kortesalmi Lauri (203)
HJT 5 BaIn03 13:30 Leppävaara RBK Kiekko-Laser Finland Selects Stasikovs Jevgenijs Pere Sampo
HJT 5 BaIn04 18:30 Leppävaara CCM Silver Lions 2 SHD Laamanen Lauri (168) Hytönen Ville (76)
HJT 6 BaInU16 18:45 Matinkylä 2 Slovakia Blues Nordström Jan (93) Eväkoski Pasi (176)
HJT 6 BaIn01 15:00 Matinkylä 3 Slovakia Stars Espoo Selects Varaa (m) Närväinen Jukka (49)
HJT 6 BaIn02 16:45 Malmi 1 Dinamo Riga SHD Heinonen Jouni (62) Hellstedt Lauri (24)
HJT 6 BaIn03 15:00 Leppävaara CCM South East Selects Espoo Selects Nikkilä Markku (60) Linnarinne Harry (115)
HJT 6 BaIn04 18:45 Leppävaara RBK Silver Lions 1 Espoo Selects Hänninen Kristian (119) Podschivalow Juri
HJT 7 BaIn01 15:15 Matinkylä 2 Dinamo Riga Bauer Selects Heikola Aleksi (221) Hytönen Ville (76)
HJT 7 BaIn03 15:15 Leppävaara RBK Dinamo Riga Bauer Selects Kovanen Marko (10) Notkola Jani (104)
HJT 8 BaIn01 16:45 Matinkylä 3 SHD Tampere Selects -- Närväinen Jukka (49)
HJT 8 BaIn03 16:45 Leppävaara CCM SHD HIFK Red Nikkilä Markku (60) Linnarinne Harry (115)
HJT 9 BaIn01 20:15 Matinkylä 3 Penguins SHD2 Poikolainen Markku (22) Lönnqvist Tom (43)
HJT 9 BaIn03 20:15 Leppävaara CCM HIFK White Kiekko-Laser Laamanen Lauri (168) Hytönen Ville (76)
HJT 10 BaIn01 20:30 Matinkylä 2 ZHM Selects Slovakia Stars Nordström Jan (93) Eväkoski Pasi (176)
HJT 10 BaIn03 20:30 Leppävaara RBK Kärpät South East Selects Hänninen Kristian (119) Podschivalow Juri
TaJT 11 NSML-harj 11:00 Kangasala Ilves Tappara Pajula Jari-Pekka Leppäalho Jari Heinonen Timo Salo Joni
TaJT 14 BSM harj 14:00 Lempäälä Tappara Jokerit Vikman Kristian Koskela Jere Salonen Anssi
FETK 32 Nuorten SM-liiga 18:30 Forssa CSKA A FPS Kuloaro Tony Koistinen Jukka-Pekka Valtanen Tero Rissanen Anton
TaJT 75 BSM harj 14:00 Kangasala Ilves JyP Järvinen Jyri Nieminen Pasi Silanne Jere
HJT 79 C-nuorten SM-sarja 18:45 Konala 2 Karhu-Kissat akatemia Karhu-Kissat Nenonen Jussi (124) Katajala Jukka (147)
TaJT 99 D1 harj 11:30 Tesoma 2 Tappara Timantit Ilves Montreal Lehto Pyry Penttilä Teemu
TaJT 100 D1 harj 13:15 Tesoma 2 Tappara Safiirit Ilves Toronto Sakala Jesse Zahartsenko Aleksander
LaJT 1610 B2-nuorten SM-sarja 16:40 Vääksy Pelicans C1 Pelicans B2 Loponen Anssi Heikkinen Joonas
PJET 1645 D1-nuorten aluesarjat AAA 15:30 Kokemäki Varaa Varaa
HJT 1705 C-nuorten SM-sarja 18:20 Areena 2 Jokerit K-Kissat Kivilaakso Rene Karvonen Jarkko (162)
HJT 1751 Nuorten Mestis 19:00 Konala 1 K-Kissat GrIFK Lustig Markus (112) Varaa
HJT 6537 646 18:30 Tikkurila K-Vantaa Blues Varaa Varaa Varaa Varaa
0.159